Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetek ha szorongok az...

Mit tehetek ha szorongok az új munkahelyen mert leépültem agyilag a sok otthonülés miatt?

Figyelt kérdés

Új munkahelyet kezdtem es sajnos azelött otthon voltam több evig . Nagyon leépitett az otthonülés, hiaba kezdtem kipihentkent mert 2-3 óra utan a munkaban ereztem h szedulök , es mar az agyam nem tudja feldolgozni az infókat . Iskolaban dolgozom ezert fontos mindenre oda kell figyelni.

Szórakozott leszek olyankor es elöfordult h össze vissza nyitogatom az irodakat mert nem tudom hol a kabatom, ezt mas is latja ( igaz egy hete vagyok ott tehat új épulet ) vagy 3 kulönbözö irodaban hagytam a kabatom taskam stb. Nem jegyzem meg a kollegak nevet könnyen , félremondok szavakat , mar többször kinevettek es gyakran kerdik h " ezt most megjegyezted?" , " ezt biztos meg tudod oldani ?"

Mas is volt igy ? Úgy erzem h mar total lejarattam magam .....

Sajnos úgy érzem h szorongok es az neheziti a helyzetem es kimerit ....

Teljesitmenyszorongas



2017. nov. 17. 20:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
és nem volt kínos elmondani, hogy sokáig nem dolgoztál?
2017. nov. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!