Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezelnétek egy olyan...

Hogyan kezelnétek egy olyan kollégát, akiről megtudnátok, hogy gyereke van egy családos embertől?

Figyelt kérdés

A részleteket nem tudjuk.

Hogy viselkednétek vele? Ha ismertek ilyet, vele hogy viselkednek?



2017. nov. 21. 14:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%
Ha csak annyit tudnék, hogy családos embertől van gyereke, nem gondolnék semmit, mert simán átverhette a pasas. Ha tudta, hogy kapcsolata van a pasinak, és úgy tette szét a lábát, meglenne a véleményem, ilyen nekem nem férne bele az erkölcsi elveimbe. Utóbbi esetben véleményem nem hangoztatnám, a munkakapcsolatot korrekten tartanám velem, de nem barátkoznék vele, és ha megkérdi, miért, megmondanám neki.
2017. nov. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

A kapcsolatról annyit tudtam: Most válunk, mert megcsalt.

Aztán mikor észre vette, hogy velem előröl kéne mindent kezdeni, inkább visszament.

2017. nov. 21. 14:56
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, a magánéleted rád tartozik, nem a kollégákra.

Amúgy minek akarod az orrukra kötni?

2017. nov. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem akarom senki orrára kötni, de biztos, hogy előbb utóbb kitudódik. Mert mindig van legalább egy okos, aki nyomozónak érzi magát, és minden tudni akar.
2017. nov. 21. 15:07
 15/23 anonim ***** válasza:
50%
Azt azért kétlem, hogy az apuka ugyanolyan békében és boldogságban él tovább a kis családjával.:-) Nézd, őszintén szólva nekem vannak fenntartásaim azokkal szemben, akik belemennek ilyen kapcsolatba, pláne gyereket is szülnek belőle. Bizonyos esetekben ez hatással lehet a munkahelyi megítélésre is, különösen ott, ahol csapatként, egymást segítve kell dolgozni - nem biztos, hogy ilyen állásra megfelelő az, aki semmi mást nem tud érzékelni, figyelembe venni, csak a saját érdekeit, szempontjait. Ettől eltekintve nem hiszem, hogy másképp viselkednék az illetővel, mint bármelyik munkatárssal, ha a munkáját az elvárásoknak megfelelően végzi, mert a magánügyei egyébként nem tartoznak a cégre.
2017. nov. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
50%

Szóval átvert. Nekem is van ilyen tapasztalatom. Esélyt adtam egy évek óta a feleségétől külön élő férfinak, mert azt mondta, hogy hamarosan válik, amiből persze máig nem lett semmi, akart volna közös gyereket is. Évekig vált "hamarosan", aztán én váltam meg tőle. Ez nem ment vissza a kedves nejéhez, a nőnek van már más kapcsolata rég, csak egyszerűen nem válnak és pont.

Hülye voltam, hogy belementem, és te is.

2017. nov. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

A család egyben maradt, a gyerekek jól vannak, sőt ismerik a testvérüket. A feleség is ugyan úgy van, mert előtte sem szerelemből voltak együtt (vele többször is beszéltem, mikor megbeszéltük a dolgokat látta, hogy a kedves férje össze vissza hazudik). Az "apuka" nyilván nincs jól, mert már össze zavarodott a hazugságaiba, de ugyan úgy szaladgál a fiatal lányok után.

Tönkre tette az életemet, és nem is érdekli. Szóval, nem. Őt egyáltalán nem tudom sajnálni.

A csapatmunkával semmi bajom. Tudok csapatban dolgozni, nem vagyok önző, akár mennyire is azt gondolod. Azért mert kislányként hittem valakinek, senkinek sem akartam rosszat. De ezt már említettem, hogy a feleséggel is megbeszéltem, ő meg is értette.

2017. nov. 21. 15:17
 18/23 anonim ***** válasza:
31%
Ne haragudj, de az életedet te magad tetted tönkre. A férfi egy görény volt, így van, olyan viszont nincs, hogy "válófélben lévő." Vagy elvált, külön költözött, éli a saját életét - akkor oké, vagy nem - ez esetben teljesen lényegtelen, hogy mit panaszkodik az asszonyra, vagy mióta "készül beadni" a válást, tabu. Ennyi.
2017. nov. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
15%
Plusz nem azért, de olyan emberrel, aki még nem vált el, ha védekezés nélkül dugsz, az már a te sarad.
2017. nov. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy tudom, hogy igazatok van. Semmi mentségem nincs arra, amit tettem. De nem tudom megváltoztatni a múltamat.

Hibáztam, és lett belőle egy gyerek. Ha vissza mennék az időben, ugyan úgy nem tudnám elvetetni. Vállaltam a tetteim után a felelősséget.

Ha viszont vissza mehetnék, ezzel az eszemmel már bele sem kezdenék az egészbe. Sajnos akkor nem láttam ezt, tudom, hogy nem mentség és nem is annak szánom, de olyan szinten szerelmes voltam, hogy nem gondolkodtam. Már bánom, de ami történt, megtörtént.

Köszönöm a válaszokat, még ha el is ítéltek a tetteim miatt.

2017. nov. 21. 17:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!