Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hazamennétek az én helyemben?

Hazamennétek az én helyemben?

Figyelt kérdés

Strasbourgban dolgozom szakácsként, rettenetesen stresszes a munkám és egy munkatársam iránt sem érzek komolyabb érdeklődést, naponta b*szogatnak a legkisebb hibámért is, nem alszom és nem eszem, egyszerűen már nem bírom...

Ugyanakkor mivel a gasztronómia megszállottja vagyok és legelső sorban tanulni jöttem ki (aminél jobb lehetőség ugye Franciaországnál nincs), mégis dilemmát okoz a döntés, én mégis ízig-vérig magyar vagyok és megveszek lassan az anyanyelvemért és a családomért.

Természetesen nem lehet leírni az egész történetet, mégis megkérlek titeket, hogy segítsetek a döntéssel.



2017. dec. 10. 00:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Bele beteghet az ember abba amit írsz.

Gyanítom már döntöttél, és megerősítést vársz.

Haza jönnék, akkor is x@r itt is.

esetleg nyiss valahol büfékocsit, magad ura lehetsz.

Talán sikerült kezdésnek az összegyűjtött pénzed. Vállalkozást indítani se könnyű. de vannak akik a gasztros kajákra harapnak.

Kérj segítséget hazulról, mennyire lenne igény.

Segítő családtag / ismerős biztos akadna akibe megbízol, és tudnál együtt dolgozni.

2017. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: igazad van, már döntöttem, mikor kiírtam a kérdést, még meg lehetett változtatni a véleményem, de a mai napom után végleg kiderült, hogy semmi keresnivalóm nincs itt, holnap megyek a séfhez és felmondok, ezt nem lehet bírni... nem aludtam egy órát sem éjjel és nem egész 50g kaját ettem meg ma, annyira nem volt időm...
2017. dec. 11. 01:15
 13/13 anonim ***** válasza:

12: Netalán kínai étteremben dolgozol? Mert akkor nem csoda, nekem is van velük tapasztalatom.

De mondom, ezért hülyeség hazaköltözni. Lehet például találni olyan helyeket is (pl vállalati étkezdék), ahol csak irodaidőben dolgozol, hétfőtől péntekig, az ünnepnapok is szabadak.

2017. dec. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!