Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Álláskeresőként mi lenne a...

Álláskeresőként mi lenne a véleményed a munkáltatóról, ahova jelentkeztél, ha folyton áthelyezgetnék az interjú időpontokat?

Figyelt kérdés
2017. dec. 10. 19:12
 1/8 sanyinak ***** válasza:
84%
Túlságosan elfoglaltak az interjúztatok, valószínűleg folyamatosan tűzoltás zajlik náluk. Ha szereted az ilyen helyeket, akkor nézd meg őket, ha nem, kerüld el!
2017. dec. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Ha érdekelne akkor megtartanám, de még akkor is ha már nem érdekelne. Közben érdeklődnék másnál is, máshol és amelyik előbb, ahhoz mennék dolgozni.
2017. dec. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Máshova is hívtak, de rájuk is kíváncsi vagyok, mi sül ki belőle.
2017. dec. 10. 20:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A 2. után megunnám, elvégre ha be akarnak hívni interjúra, oldják már meg, nekem is lehet még dolgom aznap és nem feltétlen mindig átszervezhető (pl. orvos vagy régebben leszervezett program)
2017. dec. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a 3. időpont lenne, csak abban az esetben mennék el az interjúra, ha hallhatóan szívből bocsánatot kénének és sajnálnák és rendesen megindokolnák. Ha még 4. időpont is lenne, hagynám az egészet, mert gondolom, munkavállalóként is hasonló szinten bízhatnék bennük.
2017. dec. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

bemennék.szemrebbenés nélkül egy általam választott időpontban és mondanám-itt vagyok.

a dehát dehát nem is nem is....erre mondanám hogy de igen.sokadik korrekcio változtatás után EBBEN maradtunk :))

de csak azért mert irod kérdező,hogy érdekel a dolog...:)

én meglépném ezt.

2017. dec. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szeder Katalin ***** válasza:
Kedves Hatos, a megoldásod meglepő, de sohasem árt, ha valaki határozottan lép fel. Persze, a munkahely és a munkakör leírása pontos legyen! Ha valahol pl. világosítónak akarsz belépni, a munkaköri leírásban legyen benne, hogy takarításra nem vagy kötelezhető.
2017. dec. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
51%
Azt mondanám, hogy basszák meg. Aki ezek után ilyen céghez megy, meg is érdemli
2017. dec. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!