Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit kaptatok a cégtől...

Ti mit kaptatok a cégtől karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nálunk mindenki egységesen +70 ezret, és mindenki egy márkás kávéfőzőt. +(ingyen kaja&pia a karácsonyi bulin ami tegnap volt.)
2017. dec. 16. 14:39
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nem vagyok magyar ember (ezek szerint), még munkám sincs.
2017. dec. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
A cég logójával ellátott matricát, tollat, hűtőmágnest, kulcstartót. XD
2017. dec. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Nem kis cégnél dolgozok, nagy bevétel. De örülünk hogy van munkánk.

Mondjuk a fizetés nem annyira rossz.

2017. dec. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim válasza:
92%

"Mondjuk a fizetés nem annyira rossz."


Az mit jelent? Btto? Csak kíváncsi vagyok.

A "nem rossz" azt jelenti hogy több mint a btto 160-as gar bérminimum?

2017. dec. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy lovat. Illetve egy testrészét, amiről a lovat lefelejtették.
2017. dec. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim válasza:
94%
Na ja és hányan és hányan vagyunk így.
2017. dec. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónapja a cég feje annyira lelkes volt a fellendülés miatt, hogy felajánlott x összeget (jóval kevesebb, mint amit ti kaptok, kérdező), amit levásárolhatunk a cég termékei közül, azzal a céllal, hogy ismerjük saját tapasztalatból is a termékeket, amikkel dolgozunk, vagyis mi az általunk forgalmazott termékekből kaptunk adott értékben valamennyit, szabadon választott volt, ki mit szeretne. Ezt év végéig tehetjük meg. Én már levásároltam. Volt még egy céges vacsora, de oda nem tudtam elmenni (nem munkaidőben volt). Ezen kívül más nincs.
2017. dec. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
kirúgásokat 😂😂 December 23-án
2017. dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
76%
Hát én most egy k..csög troll leszek itt, de hol van az a sok milliomos meg több százezret kereső? Itt GYK - n állítólag csak olyanok vannak.
2017. dec. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

Gyűlésen jelentette be a gyártósorvezető hogy úgy döntött a vezetőség hogy 5000ft helyett 6000 forintnyi erzsébet utalványt kapunk az éves munka elismeréseként ezáltal is remélve hogy 1-2 rúd bejglivel több kerülhet majd a karácsonyi vacsora asztalára... (GE-világcég elvieg)

Itt egyébként bruttó 736 ft/óra a juttatás/3 műszak.


Korábban feketén dolgoztam egy szobafestőnél.Dec 22-én álltunk le.Kaptunk egy rúd szalámit egy kb 1 liter kétes eredetű max.35%-os töménységú pálinka - vodka közötti átmenetet amit munkabérbe hozott el valahonnan egy raklappal mert nem akarták kifizetni :D A pia rémes volt de a szalámi legalább nagyon finom.Itt 600 ft volt az órabér 2 évvel ezelőtt.Némi könyörgés után megengedte hogy dolgozzak még 2 napot egyedül .Így persze saját autóval kellett mennem (Opel Astra 1.4 8V 1992) és mint utólag kiderült saját költségen.Ami pénzt ideadott így aztán Dec.24-én arra volt elég hogy teletankoltam a kocsit az ünnepekre , csináltam egy merész olajcserét mert már rég meg kellett volna csinálnom és 25.-én a maradék 3000 ft-al a zsebembe nekiindultunk az ünnepeknek a kislányommal és a feleségemmel (albérletben)...Életem legkeményebb karácsonya volt...Márciusban áltunk újra munkába...

2017. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!