Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit kaptatok a cégtől...

Ti mit kaptatok a cégtől karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nálunk mindenki egységesen +70 ezret, és mindenki egy márkás kávéfőzőt. +(ingyen kaja&pia a karácsonyi bulin ami tegnap volt.)
2017. dec. 16. 14:39
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Az ég adta ég világon semmit sem. 0 forintot.
2017. dec. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
A bíróságon olyan f@€szul oldották meg a jutalomosztást... És senkinek fogalma sincs arról, hogy milyen elbírálás alapján...Mert, hogy nem a munkavégzést vették etalonnak, az biztos....
2017. dec. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
onkormanyzatnal dolgoztam, mi semmit nem kaptunk. a csokosoknak osztottak az evvegi premiumot, titokban. szuleim ajandekcsomagot kaptak, amibe volt szaloncukor, pezsgo, egy rud pick szalami, kave, sajt stb, ilyen kb 8 ezres csomag. pluszba kapott 25 ezer ft erzsebet utalvanyt. masik szulom kimert szaloncukrot kapott. :D de meg megis en vittem mindig a primet a semmimmel, diplomaskent helyettesi pozicioban.
2017. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
32-es, detto, birosagon is voltam ahol nekunk az ajandek az “angyalkas” jatek volt ahol huzni kellett a dolgozok nevei kozul es ajandekokat venni nekik, majd a birosagi vacsoran -ahova a dolgozok vittek a kajakat- atadni. mi a tvszektol semmit nem kaptunk, sunyiba mentek ott is az osztozkodasok.
2017. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
én egy jobb minőségű mákos és diós bejglit kaptam a főnöktől, nagyon aranyos volt. nem is vártam most többet karácsonyra, mert kezdő cég vagyunk. de megadta a lehetőséget és itt végre igazgató lettem, kiszálltam végre az asszisztensi munkakörökből yesss. jah és egésznap netezhetek és angolozhatok, nekem ez is cafitéria és nem vagyok idegbeteg mint a régi cégemnél. LOL
2017. dec. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
100e forintot és egy minimális fizu emelést. (25%)
2017. dec. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
76%

Azért 25% nagyon nem minimális. :)

Mi örülünk, ha 10-20 forintokat emelnek az órabérünkön (bruttóban).

2017. dec. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

37!

Nagyon nem jó helyen vagyunk, szerintem.


Kaja volt, de be kellett dobni picike pénzt még. Ezen kívül semmit az ég egy adta világon. :(

Örüljünk az új munkaszerződésnek, gondolják Ők...

( savanyúság, üdítő ebből lett fedezve talán? )

2017. dec. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Én vártam, hogy kapjak valamit, de rá kellett jönnöm, hogy cégvezetőként nem igen ad nekem senki semmit. Szóval a dolgozók béréhez nettó 150.000 forintot adtunk ebben és az előző hónapban, illetve rendeztünk egy karácsonyi vacsorát. Magamat pedig megleptem céges pénzből egy üveg pezsgővel.
2017. dec. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
nagy semmi
2017. dec. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!