Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Kaptatok karácsonyra nevetsége...

Kaptatok karácsonyra nevetséges vagy sértő ajándékokat?

Figyelt kérdés

Én a sógornőmtől kaptam egy poshadt szagú harisnyát (szerintem 100%, hogy már agyonhasználta), meg egy mű kék rózsát, ami tiszta por volt. Miután elmentek, az egyik rokonom megemlítette, hogy ezt a kék rózsát már évek óta folyamatosan ott látta a szekrény tetején. :D


Mindegyik landolt a kukába. (sógornőm nem tudja)


Anyum tavaly az egyik munkatársától egy bögrét kapott, ami át volt kötve ilyen masnis szalaggal. A hapsi mondta, hogy ne vegye le róla, mert így szép. Anyum viszont később levette, és rá volt írva, hogy "Boldog születésnapot László!". :D Ezt a bögrét még a munkatárs kaphatta valakitől. Ja és el sem volt rendesen mosva, mert az alján voltak megszáradt kávés foltok.



Veletek előfordult ilyen? Vagy ismerősötökkel, rokonotokkal.

Hogyan reagáltatok? Visszaadtátok, vagy kidobtátok?



2016. dec. 26. 18:41
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
84%
Én még nem. Nincsenek retardált ismerőseink :)
2016. dec. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim válasza:
96%
Bár ezt már egy másik hasonló kérdéshez leírtam, de ismerősöm buszsofőr, és karácsonyra egy kabátot adott az egyik rokonjának, és elmondta, hogy a kabátot valaki fenn felejtette a buszon. :D
2016. dec. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
90%
Ez a buszos még mindig üt. :D
2016. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
56%
nem kaptam
2016. dec. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
12%
én egycer egy doboz kottont kaptam a testvéremtől azóta megházasodtunk és van két gyerekünk
2016. dec. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
74%
Nem vicces, utolsó. :)
2016. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
61%
Hát nem ilyen szinten sértő kategória, de mikor a kis drágám kihisztizett egy ékszert (hónapokig célozgatott, épp csak nem mutatott rá, hogy EZT vedd meg) én meg cserébe kaptam tetves szexi fotókat róla... hát az nagyon csodás pillanat volt.
2016. dec. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
90%

Én kapok szinte minden évben - több ilyen rokonom is van. Nem szóltam soha egy szót sem.

Egy ideig kallódnak ezek a holmik a lakásban, aztán egy rendrakás alkalmával kidobom őket(nem azért nem dobom ki azonnal, mert arra gondolok, hogy esetleg "számon kérik" rajtam, egyszerűen nem akaródzik ajándékot kidobnom, akármennyire is tisztában vagyok vele, hogy nincs mögötte semmi kedvesség:S)

2016. dec. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
97%

Én egyszer 18 éves koromban a nagynénétől kaptam a következőket

- felnőtt pelenkákat

- steril, és használt injekciós tűket, és tartozékait

- ezer éves köntöst.

Ezek mind az akkor már pár éve halott nagymamám "hagyatéka" amit nagynéném nem dobott ki, és egy karácsonyi nap ezt ajándékozta nekem.

Engem sokkolt, a család többi tagja meg úgy csinált mintha valami hasznos, értékes dolgot kaptam volna.

Azt hiszem mérgembe meg is jegyeztem, hogy 18 évesen nem tartok még ott, hogy pelenkát viseljek, de ha egyszer odajutok, akkor az első hely ahová szarni fogok az a nagynéném nappali közepe lesz. (még ő volt megsértődve) Ja, én úgy ahogy volt, visszaadtam az összeset, hogy szerintem neki előbb szüksége lesz rá.

2016. dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
57%

Igaz nem karácsonyra, hanem szülinapra, inzulinos cukrosként marcipánt kaptam, olyantól, aki tisztában volt a betegségemmel.

Én speciel köszönettel, de visszautasítottam.

2016. dec. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!