Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit kaptatok a cégtől...

Ti mit kaptatok a cégtől karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nálunk mindenki egységesen +70 ezret, és mindenki egy márkás kávéfőzőt. +(ingyen kaja&pia a karácsonyi bulin ami tegnap volt.)
2017. dec. 16. 14:39
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Egy üdvözlőlapot + egy kaparós sorsjegyet. Ja, lehetett enni teszkós sütit is.
2017. dec. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk ahogy látom sok embernél megint bekapcsolt a proli üzemmód, mert megint csak az van felpontozva aki keveset kapott :D
2017. dec. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a karácsonyi vacsora után hozhatunk árut egyik raktárból a másikba, amit a leállás alatt kell lepakolni. :D
2017. dec. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem kaptak sokan szerződést.

Semmi pénz, semmi caffetéria vagy bármi amin azt veszel amit akarsz.

Évzáró bulira be kellett szálni, kis összeggel, párszáz Ft.

Ami egy " sima " második fogásnak mondható étek volt.

2017. dec. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Annó acég termékeiből kaptunk egy kilo nyers gombát, befőtteket, két üveg bort és 20 ezer forintot. Mondanom sem kell, hogy a nettó 450-500 forintos órabér mellett az a 20 ezer nagyon is jól jött. Azóta szakmát váltottam, most egy laza 3200 kilométeres portugál fuvart kaptam. XD
2017. dec. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Milka szsloncukrot 6-àn, az új gyárcsarnok átadón büféebéd/vacsora, ki melyik szakban volt, meg a jelenléti bónuszt most kapjuk, aki most hétvégén vagy a két ünnep közt bemegy dolgozni az napi 10 ezer bónuszt fog kapni a túlórapénzen felül (nem zsebbe, hanem hivatalosan és kb azonnali kifizetéssel).
2017. dec. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
#22: Ugye-ugye... Nekem még csak köv. hónapban lesz aktuális a GYES utáni munkába állás, így nincs miről nyilatkoznom, de hogy férjem miket kapott, azt már le sem írom, mert mínuszba pontoznának. :D
2017. dec. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
92%

Mondjuk azt nem értem, hogy miért pontozzák le egyesek azokat a hsz-kat, akik magas bónuszt, vagy juttatást kapnak. Ennek kellene a normálisnak lennie! Hetvenezernek, meg egy kotyogósnak minden háztartásban van helye, nem olyan nagy összeg az a 70k, egy havi élelmiszer egy 3-4 tagú családnak, tényleg egy gesztus értékű, mégis motiváló eszköz lenne.

Dolgoztam régen gyorsétteremben, ott is volt egy 10-es, meg nyalánkságcsomag karira. Állami cégnél irodán is adtak milkás ajándék kosarat, meg 10-20 E Forintot.

Amióta visszatértem a KLIK szárnyai alá, le kellett szokni az ilyen kispolgári csökevényekről, mint karácsonyi ajándék. Önkormányzati oviban mennek a bónuszok decemberben, klikes isiben meg a kirakós lovacska első részletét adják, ahogy az elmúlt néhány évben is.

2017. dec. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
82%

Kirakós lovacska első fele..

Szégyen, ami sok helyen zajlik.

6.000. Ft értékű Erzsébet utalvány, nem hinném földhöz vágná bármelyik céget is.


Ja és azért mert valaki sokszorosát kapta, azért én nem pontoztam le.

Sőt inkább azokat a kis " kezeket " nagy ívben elkerülöm.


Nem az Ő hibájuk, hogy mi csak egy kis kaját kaptunk. Na meg az új munkaszerződésünket....

2017. dec. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

Én azt az oldalt erősítem, ahol viszonylag "jól kaptak" a dolgozók. Volt nagy dínom-dánom, vacsora, zenekar, sztárvendégek, minden mi szem szájnak ingere. Volt egy szatyor "szeretetcsomag" Mikulásra. Többen, mivel a tíz éves jubileumi évünket töltöttük a cégnél, kaptunk 100 ezret, meg egy arany pecsétgyűrűt. Mások ennek felét kapták, és gyűrű nélkül.


Aránylag korrekt cég, nagyon xar munka. Nem csinálnátok! Aki nagyon kíváncsi priviben megírom mi az.:))

2017. dec. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!