Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Katasztrófavédelem milyen...

Katasztrófavédelem milyen indokok miatt szokta keresni a munkahelyén az embereket?

Figyelt kérdés

Ne röhögjetek, recepciós vagyok , és tavaly kerestek engem! És nem árulták el, hogy miért, mi több még bele se szóltak a telefonba, pedig ott kerestek személyesen.


Valami hülye tréfa, vagy mi állhat a háttérben?


2017. dec. 17. 17:16
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
vettem a lapot főnök :D
2017. dec. 17. 18:24
 12/21 A kérdező kommentje:

habár ugyanezt eljátszotta most a saját telefonszámomon dec. 6. is rejtett magántelefonszámról, ugyanúgy nem beleszólva, hanem egy másodpercnyi szünet után kinyomva. Ki a franc keresne engem dec. 6-án, Mikulás napján, amikor az APEHnek a mikuláscsokik miatt ekkor van a legnagyobb bevétele, és a boltokat megállás nélkül ekkor ellenőrzi?


( állítólag az APEH szokta név nélkül hívogatni az embereket rejtett számról)

fura.

Lehet, hogy valakinek van valamilyen közölnivalója felém csak eddig nem tette meg?

2017. dec. 17. 18:32
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, csak sejtek valamit...
2017. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
akkor ne kéresd magadat, hanem írd le!! köszönöm!!
2017. dec. 17. 18:47
 15/21 anonim ***** válasza:
Milyen ember lehetsz te...
2017. dec. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
na, miért milyen? ne kímélj!!!
2017. dec. 18. 08:36
 17/21 anonim ***** válasza:
Pattogó, idegesítő.
2017. dec. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Na nálunk akik vannak szörnyű idegesítőek tudnak lenni.

Ne akarj hozzánk kerülni, síkítva menekülnél. Még a próbaidő végét se várnád meg....

2017. dec. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

próbaidő.... mondod ezt nekem az örök munkanélküli-munkakeresőnek.... úgy érzem helyben vagyok :D


ki tudja, mégis jó helyen járok? te a katasztrófavédelemnek dolgozol? és ha igen, kik kerülnek be hozzátok?

2017. dec. 18. 17:18
 20/21 anonim ***** válasza:

Katasztrófa védelem közelébe se járok. Máshol vagyok.

( takarítok, és biza néha furcsa megmagayarázhatatlan dolgokat hagynak maguk után. többnyire a nők. kicsi betűkkel ).

2017. dec. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!