Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elvállaljam ezt a munkát?

Elvállaljam ezt a munkát?

Figyelt kérdés
Találtam egy olyan diákmunka-lehetőséget, ami érdekesnek tűnik, de a feladatok valamiért nem voltak leírva. A munkakör neve: szállodai general manager. Mit takar ez pontosan? Érdemes elvállalni vagy nagyon keveset fizet? Diákmunkáról van szó, nyilván nem fizet többet havi 100 ezernél, nincsenek nagy elvárásaim, de azért havi 15 ezerért már nem érné meg, még diákmunkaként sem.

2018. jan. 2. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A general az általánost jelent, szóval nagy dolgokra ne gondolj, nyilván aljamunka lesz. Nincs ott az órabér? Anélkül ne vállalj el semmit, hogy azt tudnád! Meg persze azt is, mi lesz a feladat!

Ha odamész és nagyon gáz amit csinálni kell, akkor ne menj vissza többet.

Nekem volt olyan, h nap közepén mondtam azt, hogy na én ezt nem csinálom. Igaz ennek majdnem 20 éve..

2018. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez ilyen mindenes munka lehet. Valami olyat tudok elképzelni hogy néha papírmunkát csinálsz, néha meg a szemetet viszed, takarítasz.
2018. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A "general" szó önmagában jelent általánosat, a "general manager" viszont egy konkrét pozíció megnevezése: vezérigazgató.


"A vezérigazgató (vagy általános igazgató vagy General Manager) a szállodai menedzsment élén áll, az egész szervezet egyszemélyi felelőse. Beszámolási kötelezettsége van a tulajdonos vagy a szállodalánc képviselője felé.

Feladatai közé tartozik a stratégiai tervezés, a szervezet számára szükséges erőforrások biztosítása, a szálloda képviselete külföldön és a hazai szervezetekben, ellenőrzés és értékelés."


Amit én kétlek hogy egy 15-16 éves gyereknek adnának ki diákmunkában.

[link]

[link]

2018. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ritz Carltonos csaj újra itt XD
2018. jan. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem abban a siralomvölgyben dolgoznék, egy másik hotelről van szó. De nem vállalom el, mert kiderült, hogy havi 14 000 Ft. Nem érné meg.
2018. jan. 3. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!