Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tudnám elérni, hogy ne...

Hogy tudnám elérni, hogy ne kelljen többet dolgoznom, de a pénzt az döljön? Utálok dolgozni, nem akarok életem végéig rabszolga lenni. Nem vagyok hajlandó munkával leélni az életem.

Figyelt kérdés
2018. jan. 11. 11:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
61%

1) tanúlj meg programozni. Ha assembly-be profi vagy akkor jön a kettes.

2) írj egy vírust, amivel csinálsz egy zombi hálózatot, és az a hálózat bányássza neked a dolgokat.

3) élsz mint hal a vízben.


ILLEGÁLIS, de könnyebb mint megnyerni a lottó ötöst, és könnyebb mint dolgozni nem utolsó sorban könnyebb mint tőzsdézni. Hogy hogyan számolsz el a pénzzel, az a te dolgod. De per pillanat ezzel biztosan meggazdagszol. Már ha nem kapnak el és csuknak le.

2018. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
84%

Akkor keress munkahelyt ami jol fizet de nem kell dolgozni.

300 ezret keresek tv nezessel es telefon nyomogatassal. Mindezt ágyból ha szabadnapos a főnök.

2018. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Legyél "selyemfiú".
2018. jan. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Írj egy könyvet. (Magadnak írod, te is tanulsz, és még pénzt is keresel vele.)

Téma, és cím, amit elakarsz érni.


Ne legyél többet rabszolga!


Tartalom

Hogyan tégy szert saját szolgákra?

Amikor a punci dolgozik.

Így irányítsd a rabszolgád.


/Kitalálsz baromságokat, és a sok hüle megveszi/

2018. jan. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
94%

Nem az éhen halásról van szó, hanem arról mennyi pénzt levonnak a semmire.

Saját példám nyáriszünetben dolgoztam 159e ft-ot kerestem, de csak 97ezret kaptam kézbe. A többi adó... Eltartjuk a közpénz tolvajokat. Az adófizetőknek meg nincs egy normális korházuk. Csak stadion...

2018. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
32%
Te aggódsz a 60.000 Ft levonás miatt? Az én fizetésemből 150.000et vonnak kb. De gondolom az jó, hogy van út, közvilágítás, orvos stb...
2018. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

"A családom tagjai nem rabszolgák, szerencsére nem megy olyan rosszul nekünk, még ha nem is dőzsölünk. "


Valamivel csak megkeresik azt a pénzt, amiből téged is eltartanak. Vagy őket is eltartja valaki?

2018. jan. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Legyél Győzike! Pár évente sikkaszt 20 millát és mindig megússza valahogy.
2018. jan. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
25%

Én megértem a kérdezőt! Valójában a XXI. század már fejlődési szempontból régen eljutott arra a szintre, hogy igazából nem kellene ennyit dolgozni, mert fölösleges! Egyrészt szinte már majdnem minden részben, vagy teljesen gépesített. A többi javak meg mennek ki külföldre, aztán még ott van a levegőben mozgó szolgáltatás, ami végül is nem termel semmit. Igen az élet egy nagy szívás!


Megszületünk tanulunk, és dolgozunk életünk végéig, ki a gyárban, ki az íróasztal mögött, de dolgozunk, hogy ne pusztuljunk éhen. Mert a társadalom ezt kívánja meg, mert nem lehet önálló életed, túl sok a kötelesség, és ráadásul mindez a túlélésért megy! Én is ezen filóztam. Elvégeztem az Egyetemet, de nem is érdekel a szakom, persze ezt várták el tőlem, és a társadalmi rendszeren belül megbecsült vagyok, de én mégsem vagyok boldog, mert minden lépésem kötelezővé van téve. Mert nem hagyhatom ott, persze akkor még nem tudtam, hogy mi érdekel, most már igen. Az ember nem azért született meg, hogy ebből álljon az életünk, valahogy szerintem nem ez a célunk itt a Földön.


Én azon filózok, hogy otthagyok mindent! 5-évet rászánok az életemből a semmittevésre, hajléktalanszállóra megyek, veszek egy laptopot és 5 évig csak programozás, és számítógépes ismeretek, reggeltől estig, amíg csúcs nem leszek a szakmában. Aztán írok vmi programot milliárdos leszek és elköltözök vmi helyre, és az életben nem dolgozok többet! Csak élvezem az életet, ferrari, nők sárm! :)

2018. febr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Amugy milyen útról beszélsz? Az sem ingyen van... Legtöbb vidéken nincs is. Na, akkor milyen útról beszélsz?
2018. febr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!