Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tudnám elérni, hogy ne...

Hogy tudnám elérni, hogy ne kelljen többet dolgoznom, de a pénzt az döljön? Utálok dolgozni, nem akarok életem végéig rabszolga lenni. Nem vagyok hajlandó munkával leélni az életem.

Figyelt kérdés
2018. jan. 11. 11:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
95%
Kedves kérdező a szívemből szóltál! már egy ideje én is ezen gondolkozom mert egyszerűen nem hiszem el hogy ez lenne az élet rendje hogy életem végig lényegében rabszolgaként "dolgozol vagy éhen halsz" címszó alatt kell élnem...csak van más kiút...hidd el én is ezt keresem :( de egyenlőre úgy néz ki nincs szóval marad a zombi társadalmi sablon séma és mehetek gürizni....annyi hogy szoktam lottózni és közben reménykedek hogy egyszer nyerek annyit hogy utána a büdös életbe ne kelljen még csak a munkára se gondolni és tényleg azt csinálhassam amit szeretek :) mert ez az élet értelme hogy élvezhetem.....szóval kitartás és ha más nem is de vigasztaljon a tudat hogy legalább tudod hogy nem vagy ezzel egyedül bár tudom ez elég sovány vigasz :( És amúgy amit legjobban utálok ebben az egészben az hogy csak gondolj bele hogy az a heti 8*40 óra munka mennyi időt elvesz az életedből amit tölthetnél mással is...mikor az idő a legértékesebb az életben...és nem, nem vagyunk elmebajosak vagy lusták hogy így gondolkodunk...csak gondolja mindenki végig egy picit ezeket a dolgokat.
2018. máj. 25. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Menj el katonának.

Szülj gyereket, tartasd el magad segélyből.

Ugorj ügyesen jármű elé és szerezz rokkantságra segélyt.

2020. jan. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
30%
Egyébként elég gusztustalan lusta senkiházi hozzáállás ez... :D
2020. jan. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!