Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szereted a hízelgő embereket?...

Szereted a hízelgő embereket? (pl munkahelyen)

Figyelt kérdés
2018. jan. 13. 08:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem. Nagyon nem szeretem az ilyet aki azért nyal másnak mert érdeke fűződik hozzá, aztán ha megkapta amit akart, vagy rájött hogy mégsem jön össze amiatt el akart ezzel érni akkor utána magasról lefogja tojni, sőt akár hátba is támadhatná.

Én munkahelyemen ez most az elmúlt 1 évben annyira gyakorivá vált, már olyan kollégáim is elkezdtek nyalni akiket rohadtul nem így ismertem meg, és bizony csalódtam is bennük. Persze a főnökség szinte elvárja, főleg mióta új nagyfőnökünk van, és aki nem nyal be neki az számár csak egy egyszerű kicseszett melós, semmi más. Bár vannak páran köztük én is akiknek a főnök bírja valamiért a fejüket, de rendesen rosszul esik neki hogy mi nem akarunk benyalni neki. Egyébként én megmondtam egyszer a szemébe hogy én utálom ezt a benyalásos, hízelgéses dolgot, tőlem ezt ne várja el. Beszélgetni, elbeszélgetek vele ha úgy hozza az élet, de azt ne árja hogy ott körbe fogom nyálazni. Igaz nem tetszett neki ez a kijelentés, de elfogadta.

2018. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!