Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi idő után illik mindent...

Mennyi idő után illik mindent ismerni a munkahelyeden?

Figyelt kérdés
Egy multinál vagyok, több emelet, van, ahova még föl sem kellett soha mennem. Nincs egy éve, hogy itt dolgozom. Igazából csak elgondolkodtam, hogy ha egyszer valahova el kéne mennem, mert úgy alakulna, biztos hülyének néznének, hogy nem tudom, hol van, de ha még sose kellett odamennem, akkor meg nem állíthatok be csak úgy érdeklődésből. Egyszerű dolgokra is gondolok, pl. van egy menza jellegű hely a közelben, ahol többen esznek, de nem ott, hanem áthozzák az ételt. Én ott egyszer voltam csak, pont azért, hogy megmutassák, de igazából mindig előre gondoskodom az evésről vagy máshonnan rendelek. Elgondolkodtam a múltkor, hogy talán vissza se találnék oda. Persze, tudom, melyik épület az, a szomszédban van, de hogy a folyosón hova is mentünk... Vagy pl. itt voltam már pár hónapja, amikor megtudtam, hogy van egy bizonyos terem, ahol bizonyos dolgok készülnek, de nem az én feladatomat érintő kérdésben. Ez probléma? Kezdje el kérdezősködni? Csak sajnos úgy veszem észre, hogy a főnököm nem szereti, ha sokat kérdezek (pedig nem vagyok az a folyton kérdezősködő idióta új alkalmazott, aki a számítógépet se tudja egyedül bekapcsolni).
2018. jan. 14. 08:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azét 3-4 hónap alatt már illene, de én szerintem egy nagy cégnél, főleg ott ahol több épület van ott azért elfogadható ha nem tudsz mindent 1 év alatt sem. Én ahol jelenleg dolgozom már 3 éve, 1 évig azt sem tudtam hogy abba az épületben ahol dolgozom hogy ott merre található az irattár. Azért nem tudtam mert amiket mi írtunk külön ember gyűjtötte össze és vitte be számítógépbe hogy digitális formában is meglegyen. De akkor egy régebbi kézzel írott munkalapot kellett visszakeresni és engem küldte oda, ráadásul ez fogadott a műszaknaplóba amikor megkezdtem a munkát és akkor volt fejvakarás hogy hol keressem azt az irattárat.
2018. jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!