Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak engem nem tudnak motivaln...

Csak engem nem tudnak motivalni ezzel?

Figyelt kérdés
A multi, ahol dolgozom, negyed evente versenyt ir ki, valami draga utazasra. Olyankor mindenki megorul, csal es menni akar... kiveve engem. A fonok mindig megy es nekem boven eleg vele a munkahelyen egyutt toltott ido, nem meg vele menjek nyaralni is. Engem sokkal inkabb motivalni 5 nap plusz szabi, amit a szeretteimmel tolthetek meg a hobbimmal. Most ez fura? Tenyleg ennyire meno dolog utazni, az se szamit kivel?
2018. jan. 19. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Az utazas a kisembereknek nagyon fontos, ezzel jelzik hogy ok elertek valamit es fel tudjak tenni a kepeket a facebookra.
2018. jan. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Utazni, világot látni nagyon jó dolog, de csak abban az esetben igazi élmény ha olyanokkal mész akikkel szívesen vagy együtt.
2018. jan. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
A főnökkel utazni esély a helyezkedésre, jó pontok szerzésére. Ha prémium, előléptetés, fizuemelés, jutalom, stb ügyében kell dönteni, nyilván arra gondol előbb, akit kedvel, akivel együtt hánytak a buliban és nem arra, aki munkaidő végén 1 perc alatt hagyja el a munkahelyet.
2018. jan. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az is igaz, hogy valami kulonos veletlen folytan valahogy mindig ugyanazok mennek. Van benne valami, hogy a fonoknek tetszik a tarsasag... En nem tervezek itt hosszu tavra, tehat valoban 1 perc alatt hagyom el a helyszint. Csak kivancsi voltam hogy lehet ez valakinek motivacios eszkoz. Ugy szeretem a ferjemet, hogy 1 ejszakas videki ut alatt is hianyzik, nemhogy 5 napig, olyanokkal akiket igazabol alig ismerek, tobb ezer kilometerre. Csak olyan nehez folyton megjatszani, hogy erdekel meg hogy hajt a versenyszellem, amikor nem.
2018. jan. 19. 10:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem sem tudtak soha ezzel motiválni. Ha utazni akartam, akkor utaztam azokkal, akiket szeretek is. :D
2018. jan. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez még mindig jobb, mint az, hogy az egyik főnököm azzal akarta (talán még most is) motiválni a dolgozókat, hogy a cég szerződést köt egy kifőzdével, és onnan hozatnak céges pénzen ebédet a dolgozóknak, egyszer elsütötte, hogy ha valakinek problémája van, nem köteles az ebédet állni, be is szüntetheti. Az állatokat motiválják így jutalomfalattal... Megalázónak éreztem. Ráadásul nem is mindenki tudott élni vele, mert volt olyan kolléga, akinek egészségügyi okból speciális diétát kellett tartania, ennek meg a hozatott ebéd nem felelt meg, így meg nem volt egyenlő ez a juttatás. Ahol most vagyok, ott pénzben adnak étkezési hozzájárulást, és mindenki úgy étkezik belőle, ahogy akar.
2018. jan. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem motivál a multi igy még kevesebet adózik amit nem is szokot a sok kedvezmény miatt.A fönök meg valami idiota lehet eleve nincs az beteg ember aki kolegákal megy utazni ha 5 éve nézi az arcukat az utasást is elrontja ott világ másik felén és ott a pista is de jó nagy élmény.
2018. jan. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!