Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok arról, ha 2...

Mit gondoltok arról, ha 2 kolléga egymással viszonyt folytat?

Figyelt kérdés
2018. jan. 27. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%

Az én munkahelyemen ez mindennapos dolog.

Sajnos azokat a nőket is lekrvázzák akik nem munkahelyről keresnek pasit, így engem is folyton ilyen jelzőkkel illetnek a hátam mögött.

Kinek mi az értékrendje. Én elítélem ezt a dolgot és eleve a munkahelyi kapcsolatot, nincs értelme. Egymás között cserélgetik az emberek a partnereket, szerintem ez undorító. De azt látom, hogy a nők büszkén vonulnak az új szerzeménnyel, aki pár hónapja még egy másik kolleginával vonult.

35N

2018. jan. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Amíg tudnak"viselkedni", és nem megy a munka rovására, addig engem nem zavar. Az ellenkezőjében volt részem, mint munkatárs - főnök és beosztottja viszony kéretlen tanúi voltunk a kollégákkal, az szívás volt. Egyrészt csak az lehetett jó, amit a kis kedvese mondott, mindegy, mekkora marhaság is volt épp, meg volt dráma is nem egyszer, ajtócsapkodás, sírás, stb. Na, ez nem munkahelyre való. Hogy otthon mit csinálnak, az sose érdekelt, ezeket is szívesen kihagytam volna.

Amúgy ha egy mód van rá, én nem mennék bele munkahelyi kapcsolatba inkább.

2018. jan. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem megy a munka rovására, úgy gondolom nem az én dolgom.

A baj ott kezdődik, ha a 2 kolléga nem tudja elkülöníteni a munkát a magánélettől. És nem tudják kezelni ha vége a kapcsolatnak. (Az esetek döntő többségére ez jellemző)

2018. jan. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A kolléganőmet vettem feleségül.
2018. jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Semmit, az ő dolguk. Az persze ciki a nőnek, ha szakítanak, mert akkor mindenki tudni fogja, hogy ezen a nőn már végigment ez és ez. Mert akkor nem azt fogják gondolni, mondani róla, hogy komoly, normális kapcsolata volt egy pasival, csak épp valamiért nem illettek össze, hanem csak annyit, hogy biztos a pasinak csak kúrni kellett a nő. Szóval szerencsétlen nőt kiröhögik a háta mögött.

Amúgy az én munkahelyemen is sok ilyen van. De a legtöbb házassággal, eljegyzéssel végződött. Sokaknál már gyerek is van.

2018. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az apai nagyszüleim így jöttek össze. Persze egy ilyen kapcsolatnál nagyon oda kell figyelni, hogy ne menjen a munka rovására, de megoldható.
2018. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%
Nevetséges a törvénynek büntetni kellene és már értem miért nem dolgoztak régen a nők.
2018. jan. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
"Nevetséges a törvénynek büntetni kellene és már értem miért nem dolgoztak régen a nők." - neked biztos volt egy munkahelyi csalódásod, azért írsz ilyen hülyeséget... majd ha egyszer lesz egy lányod, akkor gondold át ismét ezt a véleményedet...
2018. jan. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mit értetek pontosan a "míg nem megy a munka rovására" alatt?
2018. jan. 27. 16:54
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kell bevinni a magánéletet a munkahelyre, ahogy fordítva sem célszerű. A munkahelyre dolgozni járunk, nem családi életet élni, és ez akkor is maradjon így, ha két kolléga összejön.
2018. jan. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!