Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Már állásinterjún tolják a...

Már állásinterjún tolják a hazugságot a csalást?

Figyelt kérdés

Állásinterjún voltam még fel se vettek de már ki lettem okítva.


- ha felvesznek akkor bejelentenek minimálbérre és részidőre

- de 1 hónap próbaidő amikor be se jelentenek majd ha beváltam csak akkor

- és a szabadság papíron annyi lesz amennyi Mt szerint jár de nem számítsak rá hogy ennyit ki is adnak



Mondom még fel se vettek még csak a beszélgetés zajlott. És már a csalás a hazugság megy.

Mondjuk nem fogok ide menni de nem értem nem félnek semmitől? Mi van ha én álruhás NAV ellenőr vagyok és már készítem is a tollam? nem félnek ettől se?


2018. jan. 27. 17:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Bár lebuktatná az ilyeneket ilyen módon a NAV.
2018. jan. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
És? Nekem volt állásinterjum, ahol az 5. Percben már az ment, ha ezt, neg ezt nem tartom munkaügyi biróság.... bla bla bla...jól kiröhögtem őket és, eletem legrövidebb állasinterjúja volt.... de szerintem nem csak nekem...
2018. jan. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

NAV se kell, csak egy diktafon és Youtube.

Ezeknek nem a NAV a legnagyobb ellenségük, hanem a nyilvánosság. Az ellen nincs kenőpénz.

2018. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nyilvánosság hagyjál már. Ki a szart érdekel egy jóskapista káefté csalása simlije.

Ez nem egy multi ez egy kkv. Kit érdekel ez... még ha kis településen lenne még akkor üthetne a dolog (de akkro meg úgyis tudja eleve az összes helyi hogy simlitanya...) de ez egy pesti cég.


Téged érdekel egy video ahol nevesincs bété hazudozik? Dehogy érdekel.

2018. jan. 27. 17:40
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
valahogy te is eljutottál hozzájuk...na most, ha másokhoz is eljut(mivel itt is rendszeresek az olyan kérdések, hogy valaki hallott-e már xy kft.-ről), onnantól tuti, hogy senkinek még az sem fordul meg a fejébe, hogy hozzájuk jelentkezzen...utána majd oldják a betöltetlen állásaikat...:D
2018. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

A válaszod a tökéletes példa arra, hogy miért is virágzik a csalás. Ők megteszik, téged nem érdekel, bejelentést se tesz senki, erőfeszítés nulla.

A lusta megalkuvás az egész mozgatórugója.

2018. jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

"onnantól tuti, hogy senkinek még az sem fordul meg a fejébe, hogy hozzájuk jelentkezzen...u"


Dehogynem... nézz csak utána akármely gyorsétteremnek szekus cégnek stb olyanok vannak róluk hogy a hajad az égnek áll. É s mégis vannak dolgozóik mindig bőséggel.

Ha valakinek semmi ajánlata sincs csak a "nem túl jó hírű" jóskapista káefté mit tehet? Semmit. Odamegy lesz ami lesz.


Amikor én sulis voltam horrorsztorijaim voltak a mekiről. Aztán suli mellett egyéb lehetőségem nem lévén odamentem melózni. És minden igaz volt amit hallottam, róluk mégis odamentem mert hova máshova mentem volna.

2018. jan. 27. 17:47
 8/21 anonim ***** válasza:
51%

Állásinterjún is megy a suskus, a csalás, a kammantás, Kérdező. Csodálkozol ezen itt Mutyiországban, Korrupcióföldjén? Ha azt látni, hogy a felsővezetők ebből milyen jól megélnek, szerinted ki a franc akarna erkölcsösen, tisztességesen boldogulni?


A korrupciónak pedig a legnagyobb ellensége a nyilvánosság. Ha ilyet tapasztalsz, tedd ki a netre, a többit pedig majd elintézik - azaz jobban mondva NEM intézik el - az álláskeresők. Aztán a jóskapista káefté vagy rendbeteszi magát, vagy csődbe megy és lehúzza a rolót. Mindegy melyik.

Amúgymeg ha sok pénzt akarsz, külföldön vállalj munkát.

2018. jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
48%
azért aki azt mondja, hogy Budapesten csak a jóskapista kft-hez tud menni, mert nincs más, az nem is nagyon akar találni mást.
2018. jan. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
16%
A NAV nem ezzel foglalkozik. Az adócsalással, számlaadással stb.. nem fog elmenni egy állásinterjúra senki. Akkor húzkodják meg a céget, ha kiderül, hogy valakit nem jelentettek be. De tényleg a próbaidő alatt is be kéne jelenteni az alkalmazottat. De az első két allítás nekem üti egymást, mert az egyiknél van, a másiknál nincs bejelentés. Lehet én értelmeztem félre. A szabadságot pedig a munkáltató adja, ha űgy dönt, hogy nem enged el akkor menned kell dolgozni. Nagy multiknál szokott ilyen lenni. De akkor év végén a ki nem vett szabadságot ki kell fizetniük.
2018. jan. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!