Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy állásinterjún elkérhet...

Egy állásinterjún elkérhet ilyen dolgokat tőlem a munkáltató?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam egy elbeszélgetésen , ahol felírták a lakcímemet ami még okés , de aztán elkérték a taj kártya, szemig.szám adataimat, adó szám , meg még a bankszámlaszámomat is kellett volna nekik de azt nem tudtam fejből.


Ez egy cégnek mire kelhet ? voltam már több interjún is eddigi életem során , de sehol se kértek ilyen adatokat.


2018. jan. 30. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

A munkáltatói szerzödéshez.

Megkérdezhetted volna, hogy az adatokat azért veszik fel, mert fel vagy véve?

2018. jan. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

kérdeztem de csak annyit mondtak hogy legyen meg nekik.

mert arról nem esett szó hogy fellvettek

2018. jan. 30. 12:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudtam volna biztosra, hogy engem vesznek fel, nem adtam volna meg az adataimat.
2018. jan. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lakcím, taj, szem.ig, adókártyáig én se csodálkoznék.

( hirtelen a büntetetlen előélet, dolgozol e máshol, illetve a navnál van e tartozás. De ezek csak kósza ötletek. Kiadnak a hatóságok infót rólunk? talán ezért kértek el mindent ).

Bankszámlát akkor kérhetik el ha már fel vagyunk véve, és ott a szerződés a kezünkbe.

Illetve én már akkor adtam meg ezt...

2018. jan. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!