Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti elmennétek ilyen "élmények"...

Ti elmennétek ilyen "élmények" után ide dolgozni?

Figyelt kérdés

Szóval pár napja volt egy interjúm. Egy ideje munkanélküli vagyok, így nem nagyon válogathatok, na de akkor is...

Beléptem az irodába, egy kutya fogadott, össze nyalta a cipőmet, összeugrálta a nadrágomat. Hozzáteszem, hogy utálom az ilyen ugrálós-magával nem bíró kicsi kutyákat, frászt kapok tőlük. A tulaj egyszer rá nem szólt. Aztán kérdeztek kb kettőt, hogy honnan járnék be dolgozni (mintha nem lenne benn az önéletrajzomban), illetve hogy mennyire beszélem az egyik idegen nyelvet (holott azon a nyelven volt az interjú, szerintem ezt 2 perc alatt le lehet szűrni). Aztán odaültettek egy gép elé feladatot csináltatni, pár percem volt idegen nyelven a feladatra, egy szöveget kellett megírni. Megírtam, idő nyomása alatt legjobb tudásom szerint (meg amennyire a kutya hagyta, mivel közben végig a cipőmet nyalogatta és zavart), erre mikor ellenőrizték, bunkó stílusban csak a szájukat húzogatták, hogy hát-hát, úgy ahogy elmegy. Még annyit erről, hogy éltem egy adott nyelvű országban, dolgoztam ott, felsőfokú nyelvvizsgám van a nyelvből, én intéztem a párom kinti elhelyezkedését többször is, még soha nem volt panasz a nyelvtudásomra. Erre itt a szájukat húzogatták. Aztán megkérdezte az egyik alkalmazott a tulajtól, hogy adjanak-e még másik feladatot, a tulaj azt mondta, nem kell. Mondták, hogy xy-kor értesítenek az eredményről, van-e még kérdésem, és kb 10 perc után elköszöntünk. Nagy reményeket fűztem ismeretlenben még ehhez a céghez, de csalódtam. Összesen kb két kérdésük volt hozzám, az életrajzomat sem voltak képesek elolvasni, a kutyát abszolút nem fegyelmezték, egy egyszerű irodai munkához sz*r teszteket csináltatgatnak, miközben egy normális felszerelt irodájuk alig volt (10m2-en voltak 5-en) és akkor még azt is bejelentették, hogy heti 20 óra helyett heti 30-40 között lesz, túlóra mennyiségtől függ, miközben én tanulok, nem tudok ennyit bennlenni vagy csak nagy áldozatok árán. Szerintetek?


2016. dec. 23. 19:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Felejtős. Semmi munkáltatói kultúra nincs bennük. Maximum addig vállalnám, amíg nem lesz más.
2016. dec. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%

Hagynám ezeket az igénytelen barmokat a helyedben, egy egyértelmű, ezek alapján látszik mennyire idióták, a kutyát meg fejbe kellett volna rúgnod.

Keress másik munkát, hátha találsz egy jobb munkalehetőséget, mert ennél lejjebb süllyedni nem hiszem hogy nagyon lehet.

2016. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy nem fognak keresni. Feleslegesen görcsölsz rajta. Nézegesd a további lehetőségeket.
2016. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Elmennék, ha csak ez van és nem lenne időm várni amíg találok egy másikat. Olyat sosem fogsz találni ami tökéletes.
2016. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha úgyse tudsz bent lenni akkor miért nem mondtad meg helyben a véleményed? Érted, ígyse úgy se jó a meló. Csak azért mert munkanélküli vagy még nem kell minden marhaságot elválallni.
2016. dec. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mert szakmai állás és nem akartam diplomával örökké mosogatni. De annyit nem ér, hogy napi 6-8 órát görcsöljek, vajon mit kapok el a mindent összenyalogató kutyától... pedig elég jó a fizetés, ha nem lenne ilyen lepukkant a társaság (pedig diplomások is vannak ott, utánanéztem 1-2 embernek facebookon), még jó is lenne. Persze az az 1-2 diplomás meg alig látott ki a gőgtől, főleg az egyik, aki külföldön végzett, még a megjelenésétől is kirázott a hideg, nagyon durván nagyképű volt...
2016. dec. 23. 19:58
 7/18 anonim ***** válasza:
49%

"De annyit nem ér, hogy napi 6-8 órát görcsöljek, vajon mit kapok el a mindent összenyalogató kutyától..."


Igen, a kórházak és a temetők tele vannak kutyák által megnyalt emberekkel, nem igaz? Nem lesz semmi baj attól, ha megnyal egy kutya.

De igazad van, menj inkább csuvás edényeket mosogatni!

2016. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
micsoda történetek :D
2016. dec. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem te simán csak meg vagy sértődve hogy le merték tesztelni a te hatalmas nagy tudásomat pedig nem is diplomás emberek. A kutyán kívül nagyon más gáz dolgot én nem látok. Neked viszont kicsit lejjebb kellene adnod, mert így nehéz lesz.
2016. dec. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Képzelem milyen diplomája lehet a kérdezőnek. :D :D
2016. dec. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!