Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi volt a legrövidebb...

Mennyi volt a legrövidebb idő, amit egy munkahelyen töltöttetek, mielőtt felmondtatok?

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 19:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%

:D ezt a kérdést én is kiírtam már egyszer.


Na nekem volt egy hely, 1 hónap után léptem lefele, beültem az autóba 10:00-kor azt irány hazafele. Ja otthonról elküldtem a felmondásom.


Úgy volt hogy mondja a fickó hogy felvesznek. Mondom jó. Két hétig minden pénteken kaptam 30.000 forintot, mondom ez így kevés lesz.


Utána kaptam szerződést az áll benne: minimálbér.


Na mondom akkor hello szia.

2018. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

3 nap. Tesco árufeltöltés.

Leszphatnak.

2018. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

4 alkalom után, diákmunka volt és nyelvvizsga miatt sos kellett a pénz.

Hát figyi... csak oda 2,5 óra volt az út, vissza szintén. Az ott dolgozók élvezettel lökdösték a diákokat a zúgó gépeknek, kigáncsolták, ellopták a kajájukat. A "kis főnökök" közül némelyik szerette letérdeltetni (úgy, hogy pucsítson) a diáklányt és megalázni. Pl rácsokon álltunk és leesett az adott dolog és ki kellett halászni onnan, miközben direkt jó közel állt. Ezután léptem le onnan.

Szalagmunka volt.

2018. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kb. 6-7 évvel ezelőtt egy gyárhoz mentem mérnök gyakornokként. Akkor még a BSc elején jártam. Az első munkanapomat megkezdtem, de az nem volt teljes munkanap, csak 1-2 órás eligazítás, körbevezetés és hasonló dolgok történtek. Valamit szerencsétlenkedtek a munkaszerződésemmel, így az nem készült el az első nap, én meg akkor még nagy naivan nem foglalkoztam ezzel. Másnap tették elém, és akkor lett világos, hogy átverték és végül nem is olyan órabéren akartak foglalkoztatni, mint ami az álláshirdetésben szerepelt, hanem jóval kevesebbet írtak a szerződésbe. Ha jól rémlik a hirdetésbe kb. 1000 ft/óra volt, a szerződésbe meg beleírtak valami 600-700 forintot. Így ott is hagytam őket a fenébe. Tehát így kb. 2 óra volt a legrövidebb idő, amit egy munkahelyen töltöttem.
2018. febr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 BlackSword ***** válasza:
én még nem mondtam föl sehol... de láttam tagot aki 3 óra után...
2018. febr. 14. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
3 nap
2018. febr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
1 nap, biztosítási ügynöki meló volt, van, aki jó benne, én nem vagyok sales típus, és ez gyorsan ki is derült, szóval nem is mentem többet, kerestem mást.
2018. febr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Raktári munkára jelentkeztem. Behívtak felvételi beszélgetésre. Sikerült, felvettek. Az első napom kezdődött, és ott lepődtem meg amikor a csaj aki interjút készitette a mekibe vitt, és ott volt egy ùjabb beszélgetés. Fél óra után rákérdeztem, hogy ez a munka házalós munka? Vagyis házalnom kell? Kijelentette, hogy nem hàzalós, hanem ügynöki meló, mi kínàljuk az árut másoknak. Majd úgymond bemutatta , hogy kell. Voltaképpen bement egy irodai épületbe, és simán benyitott egy terembe ahol az ott dolgozóknak éppen meeting-jük volt. A csaj nem zavartatta magát, rögtön rátért az eladásra.. Bent meg pislogtak, míg egy pasas közölte vele, hogy takarodjon vagy ő dobja ki. Nagyon ciki volt. Mondtam a csajnak hogy ez sértő és megalázó. De ő azt mondta, hogy előfordul ilyen is, de azért van amikor eladnak dolgokat. Majd jött, hogy a kisfönök havi 1milliót keres. Na itt röhögtem el magam. Mondtam a csajnak, hogy ha én havi 1 millàt keresnék , nem busszal járnék melóba , ès nem egy kis szobát bérelnék hatodmagammal. Ugyanis előtte mesélte, hogy a kisfönökkel együtt bérelnek hatan egy lakást, és majd megismerem mert ő is busszal jár. Közöltem hogy nekem ennyi elég is, én raktári melóra jelentkeztem, nem házalós melóra.Olyan 3 óra után hazamentem.
2018. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
6 év.
2018. febr. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!