Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek vállaljam fel a...

Szerintetek vállaljam fel a munkahelyemen, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy meddig tudom titkolni, azért ha sok évig azt mondom, hogy nincs barátnőm, az is fura lesz nekik szerintem. 24 éves vagyok, amúgy is egy kis családias hangulatú cégnél vagyok, amúgy jófejek meg minden, de fogalmam sincsen hogy hogyan fogadnák.

2018. febr. 18. 21:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%

Nehéz kérdés, ha elmondod, akkor az van, amit itt is látsz: "eww ez nem tartozik rám!!!! a mocskos kis részleteket tartogasd a hálószobádba!! hihetetlen, hogy ezek hogy az ember képébe dörgölik az identitásukat manapság"

de ha meg nem mondod el, és később kiderül, akkor meg az megy, hogy "hát nem gyanús, hogy nem mondta el eddig? egy tisztességes ember nem titkolózik. ilyenről azért illene beszámolni".


Na mindegy, tényleg nem könnyű kérdés, de ha próbálják erőltetni a barátnő témát, meg egyéb hetero feltételezgetéseket, akkor nyugodtan mondd nekik, hogy "nincs barátnőm, de nyugi, ha pasim lesz, arról ti tudtok majd elsőként". Vagy valami hasonlót... Nem kell nagy feneket keríteni neki.

2018. febr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
93%

Persze, a feltűnő melegek miatt utálják a homoszexualitást, miközben hónapokig kint voltak olyan plakátok az egész ország területén, amin egy 2 vadidegen heterot összeadó műsort reklámoztak, aztán megint hetekig olyan hetero filmes plakátok, amiben egy férfi vert el bdsm címszó alatt egy nőt.

A szótárban a "patkány" mellett a ti képetek feszít illusztrációként...

2018. febr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy ilyen információ senkit sem érdekel.
2018. febr. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
16%
Hazudd azt, hogy távkapcsolatban élsz.
2018. febr. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
69%
Őszintén mondom, ha kiderülne egy kollégámról, hogy meleg, hótra nem érdekelne. Amennyiben mem hátráltatja a munkámat a jelenléte, és nem kell vele kötelező bájcsevegni, nem lesz vele bajom. Ez a kettő meg szexuális beállítottságtól független. Sok munkakerülő, naplopó senkiházi kollégám van, akik amúgy heteroszexuálisok. Nem bírom őket. Bár lennének melegek, csak dolgoznának rendesen.
2018. febr. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
95%

Az előző válaszolóval értek egyet.

Engem egyáltalán nem érdekel a kollégáim neme, vagy szexuális beállítottsága.

Ha az én kollégám lennél és elmondanád, hogy meleg vagy, pont ugyanannyira érdekelne, mint hogy van-e barátnőd, vagy sem.

Ha választanom kellene a saját hetero kollégáim között és egy olyan kollektíva között, ami csupa melegekből áll, de dolgoznak, én biztos, hogy az utóbbit választanám.

Ez nem is kellene, hogy téma legyen a munkahelyen, mert a néhány peces szünetektől eltekintve gondolom, hogy a munkára kellene inkább koncentrálni.

Tudom, tudom.

Én is igyekszem dolgozni, de sajnos van aki csevegéssel, vagy telefonálással szereti inkább tölteni az idejét. Az ilyeneknek belefér, hogy mások magánéletén csámcsogjanak.

2018. febr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%
Kezeld természetesen. Ha feljön a téma, rákérdeznek, vagy a barátnő téma kerül feldobásra mondd el, hogy meleg vagy és sráccal vagy együtt. Ennyi. Nem kell túlmisztifikálni, ugyanúgy kell kezelni, mint ahogy a heterók kezelik, ha van barátjuk/barátnőjük. :)
2018. febr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Lacás1976 ***** válasza:

Nehéz kérdés.

Neked kell érezni milyenek az emberek a munkahelyeden. Az én előző munkahelyemen tudták mert főnököm megkérdezte én elmondtam,Valahogy a válaszaimból kisakkozta meleg vagyok. utána jó volt mert nem kellett mellébeszélni. Kollegám is elfogadta, néhány dolot meg is mert kérdezni...


A mostani munkahelyemen vannak rosszindulatú emberek ezért csak egy ember tudja akit régebb óta ismerek. Ez nem tartozik mindenkire nem azért mert szégyellem (fenn vagyok vagyok 6 meleg társkeresőn arcképes és meztelen képekkel) hanem mert semmi közük hozzá. Szünetekbe mindig a nők a téma mérhetetlenül unom....


Egyszer szeretnék olyan helyen dolgozni ahol tudják esetleg más melegek is vannak, sőt a legjobb lenne egy full meleg helyen dolgozni de az én szakmámba erre kevés az esély (asztalos vagyok).

Remélem tudtam segíteni.

2018. febr. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Amíg nincs kapcsolatod, akit esetleg bemutatnál, céges rendezvényre vinnél, vagy ilyesmi, szerintem ráér. Senkinek semmi köze hozzá, kinek miért nincs csaja. Bár amúgy meg szokták sejteni az ilyesmit.
2018. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
26 éves meleg vagyok és úgy gondolom, hogy a magánéletnek nincs helye a munkahelyen. Amelyik kollégámmal jóban vagyok és munkaidőn kívül is összejárok, ők tudják, de csak azért, mert rákérdeztek. Az, hogy valaki meleg az egy állapot, nem lenne szabad, hogy ez irányítsa az ember életét. Semennyivel nem jobb, vagy rosszabb emiatt a munkám, az meg, hogy a kollégáimmal együtt kell dolgoznom, ahhoz nincs köze a melegségemhez. Nem muszáj tudniuk.
2018. febr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!