Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol rontottam el?!

Hol rontottam el?!

Figyelt kérdés
Egy olyan épületben dolgozom, amit bizonyos parkosítási pályázat miatt le akarnak bontani. Ez elvileg eldöntött dolog. 2015 óta dolgozom ott nagyon szeretem, ezért tavaly írtam egy állami szervnek, hogy mi lesz, kétszer is. Mindkét válasz kitérő volt, hogy igen persze lebontják de nagyon sajnálják. Kb két hete megint írtam, mert a kollegák összevissza beszéltek. Ezúttal Orbánnak, úgymon tudjátok van egy ilyen lehetőség. Ők továbbküldték a minisztériumnak, akik pedig a főnökeim főnökével egyeztettek!! Mint írták, egyeztetek a vezetőséggel, hogy megnyugatóan rendeződjön a helyzet. Ez kb olyan, mintha a főni helyett intézkedtem volna. De tehetek én arról,hogy amit magánemberként írtam, azt hivatalossá tették? Mit hibáztam?
2018. febr. 20. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem te is megválaszoltad, a főnök helyett intézkedtél és nagyon sok főnök ezt nem szereti, mert lealacsonyítónak érzik, hogy az alkalmazott belekavar, még ha jól is jönnek ki a dologból.
2018. febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha kíváncsi vagy a munkahelyed és ezáltal a biztos megélhetésed jövőjére, miért nem a felettesedtől, vagy az illetékes érdek képviselettől kérsz tájékoztatást?

Számomra vezetőként igen túlpörgött/túllihegett történet lenne ez így, ami valóban nem túl imponáló.

2018. febr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!