Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fegyelmi nelkul is ki lehet...

Fegyelmi nelkul is ki lehet rugni valakit a munkahelyrol?

Figyelt kérdés
Ugy ertelmezem hogy a fegyelmi egy ujabb lehetoseg? vagy lehet alca is? volt egy incidensem egy kollegammal huztam ki hatulrul a palletat es veletlenul osszeert a vallunk es o azt hitte szandekosan tortent ossze vesztunk es jelentet a fonoksegnek azzal az indokkal hogy en vallon ertem e miatt a fonokseg felfugesztett par napig utana a kollegammal meg beszeltuk hogy tenyleg felre ertes tortent es csak a veletlen muvel volt o szolt is bent az irodaba hogy megbeszeltuk es felre ertes volt a fonokseg viszont fegyelmi buntetest szabott ki eltelt par nap es be hivtak dolgozni 3 nap mulva jottek szolni hogy szolt a fonok hogy hadjam el a gyarat mivel hogy ma lesz a fegyelmim es hogy majd menjek vissza.. vissza mentem es mnondtak hogy el lesz halasztva majd hivnak es most megint felvagyok fuggesztve nagyon feltem a munkam panasz meg sose volt a munkamra gyorsan dolgozok es tobb palletat is kiviszek viszont volt mar fegyelmi buntetesem ezert is felek hogy ki rughatnak szerintetek nektek mi a velemenyetek? meg tehetek volna mar?
2018. márc. 8. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Jobb lenne ha használnál ékezetet és mondatvégi írásjelet plusz ha lehet kezdhetnéd nagybetűvel a mondatokat. Ez így olyan, mint ha egy robot írta volna ráadásul nem is értem az egészet.

Összeért véletlenül a vállatok és ebből lett balhé? Miféle primitív majmok dolgoznak ott?

2018. márc. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress másik melót akármi is legyen ennek a vége.
2018. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fölösleges ugyanazt a kérdést feltenni két egymást követő napon:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

2018. márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!