Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondanátok a helyemben?...

Felmondanátok a helyemben? (munkahelyi zaklatás)

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, egy kisebb ügyvédi irodában vagyok ügyintéző, hatan dolgozunk ott, a főnököm egy idősebb, 60 év körüli ember.

Ma volt a névnapom, kaptam tőle 2 puszit a többiek előtt ez alkalomból.

Délután mikor megyünk haza a munkából, be kell hozzá inteni elköszönni, mert ő általában marad még..ma is igy tettem erre behív, hogy kicsit beszéljünk.

Megkérdezte, hogy adhat-e 2 puszit még névnapom alkalmából, én meg mondom persze, nem gondoltam, hogy hátsó szándéka van..Erre megragadta az arcom a 2 kezével és számra adott puszit meg át akarta dugni a nyelvét a számba..Undorító volt.

Amnnyira lesokkolódtam, hogy semmit se csináltam otthagytam..mostani eszemmel már lekevernék neki egyet..

Nem tudom mit tevő legyek..beszéljek vele, hogy túlment a határon vagy mondjak is fel?

Perverz megjegyzései eddig is akadtak néha, de nem foglalkoztam vele túlságosan, tettlegesség nem volt, de úgy látszik lassan az jön.


Egyébként nem öltözködök és viselkedek kihívóan, nem érthetett félre semmit, nem régóta vagyok itt, elég visszahúzódó is vagyok mindenkivel.



2018. márc. 10. 20:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Többet be se mennék. Hát nehogy már. Egyesek azt képzelik, hogy nekik mindent lehet...
2018. márc. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Énn őgy tervezem, hogy beszélek vele, hogy mit képzel.

Elkezdek másik munkahelyet keresni, tőle meg távol tartom magam teljes mértékben, nem köszönök be, munkaidő végén, ami ügyet tőle kellene megkérdezni félredobom, majd a következő ember megcsinálja ahogy akarja..

Sajnos anyagi okokból nem tehetem meg, hogy itt hagyjak egyből csapot papot, egyedül élek, tartom el magam és egyetem mellett dolgozok.

De nem fogom annyiban hagyni az biztos, és nem is szeretnék itt dolgozni a továbbiakban, hanem lépek amint tudok. Köszi a válaszokat :)

2018. márc. 11. 11:10
 13/19 anonim ***** válasza:

Azt akartam írni,hogy azonnal felmondanék,de látom,nem teheted meg.

Mondjuk nekem kicsit furcsa,hogy akarta erőszakkal átdugni a nyelvét,elvileg csukott szàdra...(nem bántani akarlak,csak ezt így nehéz elképzelni,én már a szájrapuszi után ellöktem volna magamtól,persze csak ha nem jön be a pasas)

2018. márc. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Igen utólag én sem értem magam miért nem löktem el, de akkor ott hirtelen annyira lesokkolódtam, hogy elmondani nem tudo

Megfogta az arcom mintha puszit akarna adni, aztán hirtelen a két keze közé szorította az arcom a tenyerével, odaérintette a száját a számhoz és akkor dugta oda a nyelvét is gondolom ha hagyom lesmárol..

Lehet felmondok holnap, nagyon erősen gondolkozok rajta.

Inkább elmegyek takarítani vagy bármi, amíg nem találok mást.

2018. márc. 11. 21:41
 15/19 anonim ***** válasza:
Szia. Ez nagyon durva... na, mi volt?
2018. márc. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem azonnal. Új, és biztos helyem van, akkor pattannék mint a labda...
2018. márc. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
73%
Kérj ingyenes jogsegélyt. Lehet, hogy van mit tenni, és hogy meg is érdemelné. Hadd fizessen…
2018. márc. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Fúj, de undorító.

Én felmondanék rendkívülivel, és beperelném, hogy fizesse ki a munkabérem, amíg nem találok másik állást.

2018. dec. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, eljöttem onnan, amint találtam új munkahelyet :)
2019. ápr. 3. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!