Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnököm lopással vádol, de...

A főnököm lopással vádol, de nem loptam. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Egy ékszer-óra üzletben dolgozom, ahol javítással is foglalkozunk. Február 02-án átvettem egy drága órat javításra, de eltünt. Senki sem tudja, hogy hova, mindenki azt állítja, hogy nem is látták az órat. Az igaz, hogy én vettem át, de egyből betettem a javítások közé. Azóta sajnos én sem láttam, de rajtam kívül még 4 kollégámnak van hozzáférése a javításra váró dolgokhoz. Engem gyanúsítanak, mert én vettem át, de nem én voltam. Az ügy miatt a főnök fizetést se ad és nagyon csúnyán beszélt velem többször is.

Hogy bízonyíthatnám, hogy nem én voltam? 2 éve dolgozom itt, soha meg sem fordult a fejemben, hogy lopják és lelkiismeretesen végeztem a feladatomat. Mióta megvádoltak semmi másra nem tudok gondolni csak, hogy hova tünhetett azaz óra. Lelkileg is megvisel, se enni, se aludni nem tudok pedig semmi közöm ahhoz, hogy eltünt.

Mit tudok tenni, ha esetleg feljelent és továbbra se hajlandó kifizetni?

Egyébként napi bejelentéssel vagyok bejelentve, ha nem fizetne ki így tehetek egyáltalán valamit?

Az óra 370.000 Ft volt, de nyilván mára már eszmeiértéke van a tulajdonsának.


2018. márc. 16. 04:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Feljelenthet de semmit nem fognak veled tenni, mert nincs bizonyíték. Őt viszont rágalmazásért feljelentheted.
2018. márc. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi lett az ügyből?
2019. aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!