Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kollégáim nem hívtak el, és...

A kollégáim nem hívtak el, és rosszul esett?

Figyelt kérdés

Van 5 férfi kollegám, én nő vagyok. Kicsit több mint 1 éve dolgozok a munkahelyemen. Haveri viszonyban vagyunk, együtt szoktunk járni eseményekre, bulizni, stb.

Tegnap mondta az egyik kollegám hogy lesz valami ma este, kis iszogatás az egyik kollégámnál, aki most szabin volt. Azt hittem azért mondja, mert engem is hívni akarnak. De nem, hallottam hogy telefonon beszélik hogy megy mindenki, csak az én nevemet nem mondta. Ez rosszul esett... Szerintetek engem miért nem hívtak? Hogyan palástoljam a sértettségem?


2018. márc. 21. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Talán mert ma már abból is képesek zaklatási ügyet csinálni, ha egy férfi 2 másodpercnél tovább néz egy nőre. Nyilván paráznak.
2018. márc. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tőlük kérdezd és ne palástold hanem szimplán ne legyél megsértve, mert akkor legközelebb sem fognak hívni.
2018. márc. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És ha most nem hívtak akkor mi van, semmi.
2018. márc. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
"Kanbulit" tartottak.
2018. márc. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bár az kérdés, hogy ha nem akartak hívni, akkor miért tudatták veled a bulit?
2018. márc. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itthagyok egy taktikai kommentet.

Az én osztályomon férfiak-nők vegyesen mennek el bulizni, és az utóbbira engem se hívtak, és csak engem nem, de direkt beszéltek előttem róla, és nézték a reakcióm (nem volt), aztán még a következő héten is feltűnően csak a buliról beszéltek előttem, amin én ugye nem voltam. De semmi extra nem történt, amin napokig lehet beszélgetni, szóval nekem az volt az érzésem, hogy iriggyé akartak tenni ezzel.

2018. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi!


Amúgy még egy furcsaság: a kollégám aki szervezte, másnap reggel megemlítette, hogy hiányoltak a többiek. Nem is értem... mindenesetre azt mondtam, hogy dolgom volt.

2018. márc. 25. 22:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg elfelejtettek meghívni, vagy azt gondolták, hogy ha úgyis mindig együtt mentek, akkor mész magadtól.

Egyébként én is arra tippelnék, mint valamelyik válaszoló, hogy mivel ők férfiak és te egyedüli nő vagy, "kanbulit" akartak maguknak. Ha így van, azon se kell szerintem megsértődni, hiszen nem az van, hogy soha nem hívnak és ki vagy közösítve, hanem hogy egyszer szerveztek egy férfiestét, csak maguknak.

2018. márc. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!