Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért irigyek a kollégáim?

Miért irigyek a kollégáim?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok,közép felső kategóriás autóval járok dolgozni. Szabadidőmet testépítéssel, utazással töltöm. Nincs szerencsére gyerekem. Barátnőm van. Kollégáimnak mindegyiknek van min 2 vagy 3 gyereke. Így evidens, hogy nincs pénzük se jó autóra, (ilyen 2-3 százezres roncsokkal járnak) se utazásra. Rám irigykednek,próbálnak munkámba hibákat találni, majd azonnal vamzerkodni a főnöknek. Miért irigykednek? Senki sem tartott pisztolyt a fejükhöz, hogy csináljanak gyerekeket.Ha nem csináltak volna, most élhetnének úgy mint én. Amúgy ők is korosztályom 30 körül vannak.

2018. márc. 18. 10:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
59%
Mert magyarok. És az átlag magyar nem tud örülni a másik sikerének.
2018. márc. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
66%
Mert aki elb[]szta az eletet az irigy arra, aki nem.
2018. márc. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
76%
2: Pont ez a lényeg. Külföldön élve azt tapasztalom, hogy itt inkább az a mentalitás él, hogy "Remélem, te nem követed el azokat a hibákat, amiket én.", míg kis hazánkban inkább a "Ha én szívtam, te is szívjál."
2018. márc. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
89%

Ennek semmi köze a gyerekhez :D

Nekem nagyon sok munkatársam van, családdal, gyerekkel, akik sokkal jobban állnak anyagilag, mint a család nélküliek.

Pl. 3 gyerekes kollégám 12 milliós autóval jár. Bár szerintem eleve nem csak az autó a jólét mérője. Egy jó autót bárki megvehet, hitelre.

2018. márc. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
36%
Hát nem az eszedért. Nagyképű bunkó.
2018. márc. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
41%
5: Nyilván magadra ismertél a kérdésből.
2018. márc. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom mert felsőbb rendűnek próbálod éreztetni magad azzal, hogy nem vállaltál családot és minden pénzedet magadra tudod elverni. Legalább is a kérdésből ez jön le.
2018. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
40%
Mert ilyenek az emberek. Ne tudd meg a nők milyenek tudnak lenni, na annál undorítóbb nincs.
2018. márc. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
76%
7: Nyilván betámadják, hogy miért nem él úgy, ahogy ők, és ő lereagálja jogos indokokkal. Ezt már én is tapasztaltam. Volt munkahely, ahol pusztán a fiatal életkorommal, és hogy még szülőkkel éltem, és így elég jól kijöttem a fizuból, irritáltam a kollégákat. Pedig soha egy rossz szót nem szóltam rájuk.
2018. márc. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
71%
Milyen ember az, aki interneten akarja megtudni, hogy mit gondolnak róla a kollégái úgy, hogy egyértelműen elfogultan mond róluk néhány becsmérlő szót?
2018. márc. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!