Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy haverom vett 300 fontért...

Egy haverom vett 300 fontért egy lézerkardot, és elmesélte a mukahelyén valakinek és most az egész cég arról beszél hogy neki ilyenje van meg folyton ezzel próbálják csesztetni. Mitől csinálják ezt és mit lehet egy ilyen helyzettel kezdeni?

Figyelt kérdés
Én arra tippeltem hogy az emberek irígyek rá hogy ennyi pénzt szórt el, és ha őt lejjebb bírják nyomni akkor az ő önbizalmuk szerintük magasabban lesz.

2018. márc. 24. 16:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Micsoda problémák ... xD

Mindenki azt vesz a megkeresett pénzén amit akar, ha úgy nézzük, nem is pénz érte 300 font. Az mennyi forintba, 150 000 (?) valaki 350 000-et se sajnál egy iPhonera, amit oda ad a 15 éves gyerekének és kb. 1/2 év múlva úgy néz ki az egész mint a lef..sott kilométer kő.

Star Wars rajongókat meglehet nézni, micsoda gyűjteményük van, ez csak itthon olyan döbbenet, Józsi vett egy fénykardot xD és akkor mi van.


Nagy Politikusunk huszonéves lánya meg, majdnem 8 millióért vett festményt a falra.

2018. márc. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
* és még csak nem is egy Picasso festette, hanem valami mai, modern, új hullámos, hippi figura.
2018. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Egyet értek azzokkal amiket írtál. Én arra szeretnék rájönni, hogy azoknak az emberekneka fejébe mi zajlik akik ezen pörögnek, és hogy egy ilyen helyzetet hogy tudja kezelni az ember.
2018. márc. 24. 18:11
 14/19 anonim ***** válasza:
26%
Az ilyen embereknek semmi nem zajlik a fejében, egy szűk-látókörű, együgyű, gyügye, gügye alakok, akikre kár vesztegetni az időt. Az, hogy kb. ki milyen embertípus az már hamar megmutatkozik a közösségekben, nem szabad olyan embereket közel engedni magadhoz akik nem érdemesek a bizalomra.
2018. márc. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én is vettem ( 510 Euro). Baromi jól néz ki, ha valaki ez miatt gyerekesnek tart vagy csesztetne érte elküldeném a fenébe.

Kinek mi köze ahhoz, hogy mi okoz örömöt a másiknak és mennyit költ rá ?

2018. márc. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

En nagy sw rajongo vagyok.

De az emberek nagy reszben rosszindulatuak es masok meg alazasaval erzik jobban magukat.

Egyszeruen bekel olvasni normalisan es utana ott hagyni.

2018. márc. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nagy arc lehet a haverod!!! (*0*)

Én a vastrónt venném meg a helyében, aztán abból nézném a tv-t!!! :D

De lehet, a fénykard sem rossz ötlet! :)

2018. márc. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Csak nekem tűnt fel, hogy minden cikis, vagy épp kinos kérdésnél a kérdező macskája, kutyája, haverja, szomszédja stb a szereplő?:D
2018. márc. 25. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Vanak emberkék akik naprol napra élnek mert nem jönnek ki a fizetésböl mert mellette isznak,cigiznek.Vagy csak kevés a fizetése de nem mer váltani nem érdemes elmodani neked mid van mert utána azzal piszkálják az embert hiába fél évet sporolt az már nem érdekel senkit.Tipikusan azzok az emberek aki a szerecsejátéktol vár jobb életet de magán nem változtatna.
2018. márc. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!