Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tettessem, hogy semleges...

Hogy tettessem, hogy semleges a kollégám?

Figyelt kérdés
Egyszerűen belehabarodtam. Nem tudom, mit csináljak, hogy ne vegye rajtam észre.
2018. márc. 24. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj, ha észrevenné?
2018. márc. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért baj, mert kollégával nem kezdünk, ezt mindenki tudja...


Kérdező,

visekledj úgy vele, mint mindenki mással

2018. márc. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az apai nagyszüleim kollégák voltak, ha nem mennek bele, akkor most én sem lennék. Ha nincs más gátló tényező, egyik fél sem foglalt, és a cégszabályzat sem tiltja, akkor miért lenne ez probléma? Nem mindenki dedós, két értelmes felnőtt tudja jól kezelni az ilyen helyzeteket.

Ismerek jól sikerült kapcsolatot, házasságot, ami munkahelyen alakult ki kollégák között. Persze, vannak a problémás helyzetek is, de csak azon múlik, mennyire érett felnőtt a két fél, nem azon, hogy munkahely vagy nem.

2018. márc. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, addig jól működik amíg nem szakítás a vége, vagy az egyik nem lesz a másik főnöke, vagy alakul teljesen eltérően az előmenetele stb stb. És bármennyire hihetetlen, mindenki azt hiszi magáról, hogy ő aztán nem olyan, hogy ebből gond lesz, dehogynem. Van ennek szakirodalma, gond lesz, a ritka, kivétel ami erősíti a szabályt az persze létezik. De kérdezd meg őket, milyen problémáik voltak ebből (kollégákkal akár)
2018. márc. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az apai nagyszüleimet nem tudom már megkérdezni, mert már nem élnek, de hosszú és boldog házasságuk volt. Nem minden kollektíva bunkókból áll. Ha nincs semmi akadály, akkor nem gondolnám, hogy tabunak kellene tekinteni egy kollégát, főleg, hogy életünk nagy részét a munkahelyen éljük. Nyilván, nem a munkahelyen kell nyalakodni.
2018. márc. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy a műszakvezetőm.
2018. márc. 25. 11:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, munkaidőben a munkával foglalkozz, és arra koncentrálj teljesen, de munkaidőn kívül megpróbálhatsz beszélgetni vele. Szét lehet választani a munkát a magánélettől. Még az is lehet, hogy neki is szimpatikus vagy. A kollégáknak ne tűnjön fel.
2018. márc. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!