Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te feláldoznád a hétvégéidet,...

Te feláldoznád a hétvégéidet, hogy több pénzed legyen?

Figyelt kérdés

Napi 10 órát dolgozok, heti 5 napban. Így keresek havi kb 220 ezret. Ha szombatonként is bejárnék (szintén 10 órában), akkor megkeresném a 300-at. Ha a vasárnapjaimat is feláldoznám, akkor majdnem 400 ezer lenne a fizetésem.

Ilyen rendszerben te lemondanál a szabadidődről, hogy több pénzt vihess haza?


2018. márc. 28. 07:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Ha olyan tevékenységet végeznék, ami tetszik, és nem undorral végezném, akkor igen.
2018. márc. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sokkal fontosabb, hogy a férjemmel és a lányainkkal legyek, mint a pénz. Mondom ezt úgy, h rengeteg dolgot kéne csinálni a házon és nagyon jól jönne a magasabb fizu.
2018. márc. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%
Én megtettem. Azért nem volt mindegy, hogy 70 ezer forint a fizetés, vagy 100...Most meg azért dolgozok hétvégén is, mert imádom, amit csinálok. És amúgy is otthon vagyok, a férjem is. A helyedben sztem a szombatot vállalnám be.
2018. márc. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
én is úgy vagyok, mint az egyes, de nyilván ha lenne családom, talán másképp gondolkodnék. én szeretem a munkámat, így engem inkább zavar is az az időintervallum az évben, amikor kevés a munka és nem kell szombatonként is beugrani.
2018. márc. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben lezsíroznám a munkahelyen, hogy Hétfőtől- Péntekig, Szombat szabadnap, és Vasárnap is meló. Mivel Vasárnap magasabb a túlórapénz, mint Szombaton. Így szerintem megkapnád a nettó 330-at is akár. És akkor legalább tudod mindig fixre, hogy a Szombat szabad.
2018. márc. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
54%
Nem. A keresetet valamikor élvezni is kell.
2018. márc. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem lenne gyermekem akkor a vasárnapot bevállalnám,a szombatot pihenném. De 1 napot hagynék pihenni. De ha van családod akkor is csak ha nagyon muszáj lenne.
2018. márc. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ rá lennék e szorulva...mert ha pl hitel van a fejem fölött, keményen gyűjteni kell valamire akkor átmenetileg igen bevállalnám.


De ha az alapbéremből tudok biztosítani egy normális életszínvonalat, akkor csak azért hogy "még több pénzem legyen" nem áldoznám be a szabadidőm.

2018. márc. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi szervezet két pihenőnapot igényel egy héten. Ha nem 8, hanem 12 órát, vagy annál többet dolgozik, akkor hármat. Az egészségem nem áldoznám fel a nagyobb kereset miatt.
2018. márc. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%

Az 1. válaszolóval egyet értek, de emellett nekem szükségem van egyedüllétre is, szóval attól függ, hogy mi lenne a munkám, és azért a szervezetemet sem akarnám túlhajszolni.

Szerintem a szombatot még bevállalnám.

2018. márc. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!