Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti miért szeretitek vagy...

Ti miért szeretitek vagy miért utáljátok a munkahelyeteket, a kollégáitokat és a főnökeiteket? Diákmelósok, rendes állasban lévők válaszaira egyaránt kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés

2018. ápr. 24. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi problémám sem a munkahellyel sem a főnökkel. Nem túráztatom az agyam felesleges dolgokon és nem fontoskodok. Elvagyok és csinálom amit kell, persze vannak feszültebb napok is de tudom, hogy rajtam múlik minden. Az is ahogy felfogom őket. Nem klikkesedek vagyis igyekszem mindenkivel jóban lenni az esetleges vitákban/nézeteltérésekben pedig semleges. Így sem magamnak nem okozok problémát sem a munkatársaimnak. Amit ők kezdenek el egymással játszani az az ő játékuk. Azért írtam ezt így le mert kitudja, lehet valakinek segítek vele.
2018. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt szeretem a munkahelyemben, hogy rendesek a főnökeim és a kollégáim is, nagyon jó a fizetésem, ill. ami még annál is fontosabb, hogy nagyfokú rugalmasság van egy csomó téren (pl. otthonról dolgozás terén is, ha akarok elutazhatok nyaralni 2 hétre úgy, hogy napközben otthonról doldozom, így nem megy szabadságom, vagy bármikor csúsztathatom az óráim, ha pl. elintéznivalóm van, stb.). Emellett bármiféle egészségügyi vagy személyes problémával kapcsolatban is abszolút megértőek és támogatóak.

Amit nem szeretek benne az a cég politikája, ami kb. csak nepotizmuson alapul, így nem számít különösebben hogy hogyan dolgozol, a lényeg az, hogy kivel vagy jóban, én pedig nem vagyok hajlandó jópofizni és segget nyalni az előrejutás érdekében. Emellett szakmailag sem tudok már úgy fejlődni, ahogy szeretnék, úgy érzem innen már nem tudok hová fejlődni cégen belül. Emiatt hamarosan váltani is fogok.

2018. ápr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Alapjában véve nagyon elégedett vagyok a mostani munkámmal. Miért szeretem? Elviselhető mennyiségű stressz, elviselhető szintig szólnak bele a munkámba, az időmet, feladataimat nagyrészt magam osztom be, a lényeg, hogy időre kész legyen a munka, időnként még némi elismerést is kapok, a kollégáim nagyrészt normálisak, vannak nehezebb esetek köztük is, de velük csak a legszükségesebb kapcsolatot tartom. A munkám többnyire élvezem, kevés a nemszeretem feladat. A főnököm is viszonylag normális, vannak néha hülyeségei(kinek nincsenek?), de bőven a tolerálható szinten van.

Jól érzem magam itt, főleg úgy, hogy ez előtt elég sz.r munkahelyem volt.

2018. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amiért szeretem, hogy tényleg sok pénzt fizet, és alapvetően a vezetőség komolyan dolgozik a munkavállalók elégedettségén. Rugalmasak, empatikusak, és egy sor szolgáltatást pluszban tudnak nyújtani szerződött cégek által, tehát például enni, és ügyeket intézni fillérekért tudok házon belül. Otthonról is dolgozhatok.


Ami nem igazán jó, hogy a folyamatokat nem fejlesztik, elavultak a módszerek, és az előbbre jutás attól függ mennyire vagy jó politikus, nem a tudás vagy szorgalomtól. Én ebben sajnos nem vagyok jó. A saját csapatomat is szeretem, fiatalok és jó a közösség.

2018. ápr. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!