Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Visszafokozhatnak ebben az...

Visszafokozhatnak ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Sajnos november végétől táppénzre kellett mennem, gerincproblémák miatt (ezalatt kezelések, szigorú pihenés stb.).

Februárban állhattam újra munkába, majd március közepén szívgondjaim lettek, így azóta ismét táppénzen voltam, ismét hetekig tartó kórházi fekvésre ítéltek.

Jövőhéten kezdenék dolgozni, de fülembe jutott, hogy visszafokoznak, mert sokat voltam táppénzen. Ez biztos, bennfentestől tudom.

Több, mint 15 éve vagyok a cégnél, kb. 4 hetet voltam összesen táppénzen ebben az időszakban, a munkámra soha nem érkezett panasz, folyamatosan lépkedtem felfelé a ranglétrán.

Ezt tényleg megtehetik, hogy ennyi táppénz után visszafokoznak, esetleg tehetek valamit a döntés ellen?

A gerincem már rendbe jött, és úgy tűnik a szívem is rendben lesz most már, gyógyszerekkel karbantartható.


2018. ápr. 29. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

A normális cégek még a 3 év után is vissza veszik az anyukát és ott kezdi ahol abba hagyta


Ez szerintem cég függő

2018. máj. 5. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak nem szariznak 15ev után szaros 4hettel?
2018. máj. 5. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

A 15 év alatt volt a 4 hét táppénz, most sajnos decembertől többet voltam táppénzen/kórházban, mint a cégnél..

2018. máj. 9. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!