Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg ilyen nehéz lenne...

Tényleg ilyen nehéz lenne gyárba munkásokat találni?

Figyelt kérdés
Suli mellett járok egy raktárba segíteni. Az előző munkatársam felmondott és megkérdeztek, hogy csinálnám-e az ő részét is, amíg találnak valaki mást. Nos ez már 3 hete volt és még mindig csak én vagyok ott. Tényleg ennyire nem akar senki sem dolgozni, vagy csak egyszerűbb nekik velem elvégeztetni a munkát?

2018. ápr. 30. 15:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%
nem tudom én középfokú végzettséggel 100 ezerért is elvállanák sok munkát ,de én meg nem kellek sehova.
2018. máj. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%
borsodban pl jó bér a havi 130-140 , de pl Pesten ennyiből nehéz megélni.
2018. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok. Mosonmagyaróvárról van tapasztalatom.

Itt 80000+ egy lakás bérletei díja + rezsi Egy melós fizetés erre megy el, a másikból meg lehet dőzsölni...

Szerintem ezért kevés az 1000Ft-os bruttó órabér.

Tudom ezen az oldalon vagy minimálbéresek vagy 600000 felett kereső zseni vannak...

2018. máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A 6-osnak üzenem:

Ha az alapítványi iskolában nem fizetnek annyit, mint egy KLIK-esben, akkor sürgősen menj át másik iskolába! Mifelénk az alapítványi iskolák magasan többet fizetnek, mint a KLIK-es iskolák. Az első három év után legalább 150 nettót kell kapnod állami iskolában.

2018. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!