Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Túlreagálom? Valóban joga van...

Túlreagálom? Valóban joga van így beszélni csak mert magasabb beosztású mint én?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy a főnököm egyik kedvenc embere aki felettem dolgozik, magasabb pozícióba kiadott egy utasítást, holott nekem senki sem szólt, hogy ő is a főnököm lett. Erre mondom, jó mindjárt most más dolgom van. Erre közölte hogy én mit képzelek magamról, hogy így beszélek vele, meg kiadott egy utasítást. Szó szót követett összevesztünk kikértem magamnak a stílust. Mondtam hogy csak mert jobban tud nyalni nem kell annyira elszáljon magától.Persze a vége az lett, hogy a főnök közölte,hogy az én dolgom az engedelmesség és tiszteljem a feletteseimet. Örüljek hogy nem rúg ki.Véleményekre vagyok kíváncsi? Ki mit gondol erről? Csak annak jár tisztelet aki magas beosztásban dolgozik? Szerintem nem! Lehet fel is mondok. Nem hiszem hogy tűrnöm kell a megaláztatást.
2018. máj. 1. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
a tiszteletet nem a pozíció kell adja
2018. máj. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Szólásszabadság van, semmiféle törvény nem írja elő, hogy udvariasnak kell lennie, tehát igen, van joga. Sőt, ha alacsonyabb beosztású lenne akkor is lenne joga.
2018. máj. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, hogy milyen főnökök vannak manapság akik nem úgy ugrálnak, ahogyan a beosztottjuk fütyül?!
2018. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező!

Az a bajod, hogy túl nagy az egód, miközben fordítva ülsz a lovon.

Nem tűnt még fel, hogy amit ölelgetsz az nem a lónak a nyaka hanem a seg ge??

2018. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért közel sem mindegy milyen stílusban beszéltél a másikkal. Ez az "ÉN MÁR PEDIG KIKÉREM MAGAMNAK!!!" hülyeség engem egyszerűen irritál. Mit kérsz ki magadnak? Milyen alapon? Szerinted nem jártál volna jobban ha nyugodtan tudod kezelni a helyzetet? Jobb így, hogy hisztiztél mint egy óvodás? A tisztelet kölcsönös kellene legyen de ez meg a valóság, lehet itt igazság bíráját játszani de aki feletted van annak több tisztelet kellene járjon a részedről. Nem mondom, hogy alázkodj meg de akármilyen bánton is hangozhat most "Tudd hol a helyed!"
2018. máj. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Azt senki nem vette észre, hogy a kérdezővel elfelejtették közölni, hogy felettese lett az egyik kollegája? Magyarán fogalma sem volt, hogy elő lett léptetve.
2018. máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó!

"a főnököm egyik kedvenc embere aki felettem dolgozik,"


Tisztában volt a kérdező, hogy magasabb beosztásban van nála az illető!

Szövegértés!

2018. máj. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"holott nekem senki sem szólt, hogy ő is a főnököm lett." szövegértés! :D
2018. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!