Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit csinalnatok?

Ti mit csinalnatok?

Figyelt kérdés
Van egy orvos aki megigerte h felfog venni maga melle dolgozni(mivel meg van hozza a szakmam es ismerjuk egymast regota). 100%-ig biztositotta h fel fog venni erre meg kiderult hogy mar mast vett fel...baromira rosszul esik es csalodott vagyok. Lett volna lehetosegem mashol dolgozni de lemondtam miatta mert biztam benne. Most meg arra sem volt kepes h felhivjon h megsem vesz fel hanem en jartam utana h most mi van, pedig ugy volt h ertesit. Azt mondta h csak probaidore vette fel a holgyet de ha letelik a probaido es nem lesz vele megelegedve biztos h engem vesz fel. Keressek masik allast addig? Vagy varjam meg a 3 honapot? Egyebkent annyira haragszok ra, hogy soha nem akarom latni, ugyh orvost valtok arra gondoltam. De az meg olyan gyerekes nem?

2018. máj. 3. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát persze. Várj 3 hónapot, utána még hármat, és még hármat...nyilván ráérsz.
2018. máj. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miét nem mész kórházba ?!
2018. máj. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez egy vicc már bocs.


Egymást verik át az emberek.


Sok értelme ennek nincsen.

2018. máj. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!