Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek miért van szinte...

Szerintetek miért van szinte minden munkahelyen ennyi primitív, naplopó, szemét kolléga?

Figyelt kérdés
Eddig az összes helyen ahol dolgoztam és a jelenlegin is többségben voltak/vannak a hülyék. Itt nem a legalja bér van,vezetőség szerint nem jönnek normális ,értelmes emberek ,csak ilyenek jönnek el dolgozni.
2018. máj. 16. 19:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
96%
Egy munkahelyen vannak az extrovertáltak, a hiperaktvak, és vannak az introvertáltak, a kevébé törtetők, de dolgozók. Általános tendencia, hogy az első csoport amellet, hogy dolgozik, ráérnek b×ni a második csoportot - direkt -, akik egy idő után vagy tovább mennek, vagy átmennek flegmában és már kész is a recept a mo.-i munkahelyi problémákra vonatkozóan. Mindkét félnek van hibája nem feltétlen csak a "primitvekkel" van baj...
2018. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%

Anno a szocializmusban beleivódott az emberekbe ez a mentalitás. Ez a mazochista np nem tud elszabadulni a kínzóiról, nekik kell a fájás, akarhák, követelik!

És idén április 8-án újra megszavaztunk egy hasonló csicskarendszert. Ahol mindenki lop, a kicsi kicsit, a nagy nagyot. Ahol mindenki csak protekcióval juthat be/léphet előre. Tudás nem számít, csak a seggnyalás.


Aki meg megelégszik kicsinek lenni... hát az csak a napot lopja. a gdp-t meg majd megtermeli a mészáros meg az orbán! 😉

2018. máj. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem jöttem rá még eddig én se. :(

Épp ma mondta egyik kolléganő, Nem szeret már ide járni.


Nem is csodálom, mert teljesen más dolgokat gyártanak, mint sok évvel ezelőtt.

És bizony szakmája szinte senkinek se az, amit csinál.

2018. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!