Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet hogy el kell mennem egy...

Lehet hogy el kell mennem egy gyárba dolgozni, ott vannak szerintetek fiatal lányok is?

Figyelt kérdés
a munkaügyi központ nem enged másik tanfolyamra ezért lehetséges hogy el kell mennem egy gyárba ha nem lesz más. Ha már igy megszivom gondoltam megkérdezem ott akadnak fiatal lányok esetleg?? és sokat kell dolgozni?? ha elfáradok meg lehet állni egy kicsit?? a szunetek hogy vannak?? én azért fél órás kaja szunetet meg 10-15 perces kávészuneteket mindenképp szeretnék. És a kávét meg a kaját azt nekem kell majd vinni vagy ezeket ott adják a dolgozonak?? ja és kösz szépen munkaügyi!!!

2018. máj. 18. 21:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom, hogy a kérdező ennyire sötét, vagy tényleg ennyire eltévedt lélek...?
2018. máj. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Trollkodik, ennyire ostoba ember nincs a földön.

De ha meg is komolyan ketdezted, en is had kerdezzek.... Minek élsz?

2018. máj. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

vannak fiatal lányok, kétféle típus:


-vannak a kéthetesek de így: 77 (és években)


-meg a hableányok, akiket rendszeresen beutalnak gyógyfürdőbe mert szetcsúsztak a gyárimelóban


-ja, meg fiatal ukrán "gyévocskák"...úgy cseverésznek mint egy nagykorú betonkeverő


sikerekben gazdag, boldog....

2018. máj. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Cigany vagy? Azoknal szokott ilyen kellemes elegyet alkotni az ostobasag, a lustasag es az aggresszio.


Ne a munkaugyit hibaztasd, ha te nem talalsz allast. A leirtak alapjan benned van a hiba.

2018. máj. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Több pénzt kapok mint az akinek csak 8 általánosa van???"


Már miért kapnál? Te fizetnél többet a boltban azért, hogy nem egy diák a pénztáros, hanem egy kereskedelmi szakközepet végzett ember? Fizetnél többet a mosógép szerelőnek, mert nem csak egy technikus, hanem villamosmérnök?


Munka törvénykönyve 20 perc kaja szünetet ír elő, és azt is le kell dolgozni. (8:20-at vagy bent). Vannak cégek, ahol adják a 30 percet, de akkor annyival kell tovább maradni.

Mégis hány kávészünetet akartál. Azt gondoltad 5-6 órákat fogsz dolgozni és 8-at fizetnek?

Nem a végzettséget fizetik, hanem az elvégzett munkát.

2018. máj. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
63%
Dolgoztál te valaha 1 percet is? Nagyon gáz...
2018. máj. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Dolgoztam, kényszerből. En elismerem nem akarok dolgozni de sajnos muszáj. Nem ezért születtem meg. Gazdag akarok lenni es élvezni akarom az életet. És nőt is akarok magamnak. Meg mindig legyen sör a hűtőben minőségi. Élni akarok bszatok meg, élni.
2018. máj. 19. 11:04
 18/21 anonim ***** válasza:
63%

Ismered a mondást: ki mint vet, úgy arat?

Először vetni kell, hogy utána aratni tudj. ;)

2018. máj. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
63%
De szar neked, dolgozni kell, vége a lazsálásnak
2018. máj. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
41%

Akinek vab/volt egy cse0pnyi esze, azt csinalja amit szeret, azért kap jó oenzt....

És meg tudja csinalni azt amit felsoroltál.... de te az 1 bites agyaddal ennyit tudtal elerni, amit most csinalsz...

2018. máj. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!