Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen főnők az aki kibeszéli...

Milyen főnők az aki kibeszéli a beosztottjait és valótlant állít róluk?

Figyelt kérdés
2018. máj. 19. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
átlagos főnök...
2018. máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Két lehetőség lehet:

1. Nem ismeri igazán őket.

2. Nem tiszteli a dolgozókat.

2018. máj. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gci
2018. máj. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%

Miért ne, ha az kell.


Ha pl. meg kell védenie magát a Főnöknek akkor jó hogy a másikat mondja el ennek meg annak, azt kirúgják és neki meg megmarad az állása.


Mi ezen a bonyolult?

2018. máj. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
# 4: Általában az a gond, amikor nem kell félteni a helyét, mert van üres állás dögivel és mégis a szájára vesz valaki. Hát ilyenkor azt kell tenni, hogy elbeszélgetni vele és megfenyegetni, hogy nincs ő tisztában a törvényekkel aztán ha szeret feljelentve lenni, akkor mehetünk a jogászhoz, az ügyvédhez, meg a bíróságra. De, ellehet intézni egymás között is és szájba vered. Én is voltam, vagyok olyan hulye mindig, hogy inkább pakolok és odébb állok. Nem szabad, mert ezek az ostoba emberek megmaradnak ilyenkor abban a hitben amit állítanak rólad és ez esetleg kísér téged végig a továbbiakban.
2018. máj. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy üldözési mániája van, vagy épp nem érti a csapatának a működését, összetételét, így mindenki hülyeséget beszél neki is, ezáltal ő is.
2018. máj. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Pletykás, hazudozó! Embernek is kerülendő, nemhogy főnöknek. Manapság sajnos sok van belőlük.
2018. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sosetom ***** válasza:

Remélem idővel kihalnak az ilyen mentalitású emberek. Ahhoz nincs eleg esze hogy építsen vlmit ez frusztralja es elkezd rombolni. A kommunikáció Mindennek az alapja, milliószor nehezebb mint szajbaverni az ilyet (bar szivem szerint azt tenném) megis valhogy mindig sikerül hatnom az emberekre. Az nem hátrány ha tanulmanyozod a ptk-t ha emberileg nem tudsz hatni vlkire, egy jó tasli előtt meg hatásos tud lenni. Aki pedig nem kepes kiállni magáért es otthagyja a munkáját meg is érdemli a sorsát. Egy felnőtt ember igenis merjen kiállni az igazáért, jo érzés este ugy lefeküdni hogy a tükörbe bele tudok nézni.

Szóval kitartás, onismeret es állandó onfejlesztes a kulcsa Mindennek 😊

2018. máj. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ilyet csak a főnökök csinálnak.

A munkahelyi vezetők azok rendes emberek.

2018. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mobilradio válasza:

Vannak ennél cifrább történetek is...


A főnököm otthon hívott telefonon, hogy "az anyacégnél megnyertem egy álláspályázatot, és mit tudok erről, mert helyettem embert kell keresni".

Persze én nem tudtam semmit, arról sem, hogy az "igen magas szintről" miért pont rám telefonáltak.

A főnököm ennek tudatában boldog-boldogtalannak elmesélte, hogy én elmegyek a cégtől (több mint 30 év ott töltött idő után). Futótűznént terjedt a hír. Pl. a kezemben lévő papírokról a kollégáim azt gondolták, hogy épp leszámolok.

Pár nap múlva kiderült, hogy a névrokonom (akit majdnem úgy hívnak mint engem) nyerte azt a pályázatot, amihez semmi közöm. De a főnököm ennek tudatában megint csak másnak fecsegett, engem meg sem keresett.

Mivel itt már a jó hírnévhez fűződő jogom is sérült, nem mellesleg személyes adatok, és magántitok is "kikerült" a folyosói pletykák szintjére, fontolgatom, hogy milyen egyezséget ajánljak a főnökömnek. Mert én vagyok alkupozícióban, és ez a fecsegés a főnököm beosztásába is kerülhet.

2018. jún. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!