Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek ha a főnökötök...

Mit tennétek ha a főnökötök munkaidőben füvezne?

Figyelt kérdés

2018. máj. 29. 18:47
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Mert neked mi bajod történik abból, ha egy anonim fórumon belinkeled a videót? Mostmár tényleg inkább fejezd be, ha nem akarod totál sz*rrá égetni magad az összevissza magyarázgatással!
2018. máj. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

nem magyarázok én semmit se ki/be, a linkeket nem adom meg és az összes állításom az alkesz igazgatóról TARTOM.

TARTOM!

Akárki akármit mondhat. Tartom.

Na most szólj hozzá.

2018. jún. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
32: Mi meg azt tartjuk, hogy egy buggyant kamugép vagy. Ez kábé olyan, mint hogy "Én tudok repülni szárnyak nélkül. De ez a képességem csak akkor működik, amikor senki nem lát, és nincs a közelben bekapcsolt videórögzítőeszköz. De tudok repülni, hülye, aki nem hiszi el!"
2018. jún. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

". De tudok repülni, hülye, aki nem hiszi el!"

"


Még mindig nem érted pedig olyan marha egyszerű de akkor se fogod fel, ha 9 életed lenne.


Akkor megpróbálom újra (de minek): számomra nem szempont kii mit hisz el. Én mondom amit mondok és az úgy van, ha senki se hiszi el, akkor is úgy van. Nem szempont kii mit hisz el.

Mint a memoár/emlékirat.

Leírom és az "utókorra" hagyom mit kezd vele. Ami le van írva az úgy van, ha senki se hiszi akkor is úgy van.


Olyan marha egyszerű mégse fogja fel (szinte) senki.

2018. jún. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Nézd, végülis én megértelek. Általában a gumiszobában gúzsba kötött ápolt se tágít affelől, hogy őt igazából Napóleonnak hívják, és Fraciaországban uralkodik. És dühíti, hogy senki nem érti meg.
2018. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

"Általában a gumiszobában gúzsba kötött ápolt se tágít affelől"


De én nem ott vagyok. Én alkalmazott vagyok egy olyan helyen ahol az általam leírtakat első kézből tapasztalom.

Nem olvasom, nem hallom innen onnan-megélem. Naponta.

2018. jún. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

"És dühíti, hogy senki nem érti meg."


Ez meg megint csak egy hatalmas tévedés és tudatlanság . nézz már utána ha hozzáugatsz.

Egy valódi tévképzetes nem foglalkozik vele hisznek-e neki.

Leszarja.


De érvényes a bölcsesség: attól hogy valaki követési mániában szenved, még nem biztos hogy nem követik tényleg...


De kis gondolkodni való: egy diák 18 másikat lőtt agyon egy középiskolában. (texas Santa Fe)

ELŐRE megírta hogy ezt fogja tenni. Előre. Ezren tudták olvasták.

Csak legyintettek röhögtek.

Aztán egy napon fogott egy fegyvert és agyonlőtt 18 másikat....

Előre megírta. Csak röhögtek.

Nem elgondolkodtató?

2018. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
37: Aham. Csak erre ha rákeresek, kidobja a google. Részeg igazgatóra viszont csak olyan eseteket dob ki, amikor elbocsátották, és esetleg börtönbe is küldték. Valamint egy-két kamukérdésedet, ami ugyanerről szól, mint az itteni kitalált sztorid. De semmi olyan komoly cikk, ami arról szólna, hogy évtizedek óta így igazgatja valaki az iskolát, és nem csinálnak vele semmit.
2018. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

"a így igazgatja valaki az iskolát, és nem csinálnak vele semmit."


És KI csinálna vele valamit? KIcsoda? Egy alapítványi iskola ahol a fenntartó kizárólag és egyedüli jogköre az igazgató kinevezése. Senkinek indoklással és elszámolással nem tartozik.

Az az igazgató akire a fenntartó azt mondja hogy ő lesz és pont. Ha 100 évig akkor addig.

És most nagy csodát mondok: a fenntartó és az igazgató (láss csodát) családi kapcsolatban állnak.... szerinted a fenntartó leváltja a dirit akármi is történik?

Nem. Miért nem? Mert családtag.


Szerinted a fenntartó miért is váltotta le a dirit amikor az igazgató szakmai dilettantizmusa és tényleges csalásai miatt az iskola legalább 5 munkaügyi pert bukott el és fizethetett a fenntartó igen tetemes per és egyéb ktg-t? N vajon miért is nem repült az igazgató mikor sokmillióba került a szemétsége az iskolának?

Na miért nem?

Én tudom de tudod azt te is!!

2018. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

" miért is váltotta "

= miért is NEM...

2018. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!