Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkaerőhiányos helyen a...

Munkaerőhiányos helyen a főnök miért nem áll be dolgozni?

Figyelt kérdés

Lehet hogy én nagyon naiv vagyok de ha van egy kis cég ahol kemény munkaerőhiány van, akkor a főnök aki egész nap ott ténfereg a melósok közt miért nme áll be maga is dolgozni?

És akkro máris enyhébb lenne a hiány?

A minap azon vergődött hogy elment az egyik ember és nincs aki fóliázzon-csomagoljon. Na de ehhez semmi szaktudás nem kell, tehát miért is nem áll ő be a fóliázógépbe és csomagol ő maga?

Miért leesne az aranygyűrű az ujjáról vagy mi baja lenne?

Ott áll egész nap nem látni hogy effektíve mit is csinál csak jön megy ténfereg és dől belőle a mocsok egész nap hogy nincs ember mert az „urak“ nem jönnek el ennyiért dolgozni (célzás azokra akik elmentek innen a gyalázatos bér miatt).

De akkor ő miért nem áll be melózni? Mert az fárasztó izzasztó piszkos dolog lenne? KÉnyelmesebb vasalt fehér ingben ott játszani az agyát?

De akkor meg fogja be és húzzon el máshova. Szerezzen embert főnökként az lenne a dolga.

Nincs igazam?


2018. máj. 31. 08:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a presztízs miatt nem áll be dolgozni. Nem akar leereszkedni arra a szintre. Én amikor diákmunkáztam, akkor a boltvezetőt sokszor láttam, hogy beállt árut pakolni, vagy beült a kasszába. Erre is van példa.
2018. máj. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%

Fordított helyzetben te is ezt csinálnád.

Amíg megvan a pénze kevesebb emberből is nem fogja érdekelni a dolog.

2018. máj. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

" Nem akar leereszkedni arra a szintre"


Lefordítom: derogál neki.... "arra a szintre". Szóval lenézi a melósait aki az ő megélhetését, a cége működését adják hiszen azok neki csak csicskák akik güriznek ott piszkos kétkezi melót szar pénzért, hogy ő aztán vasalt ingben semmit se csinálva vergődhessen ott naphosszat és nem annyi bérért amit a melósok kapnak.

A melósok adják az ő életét pénzét ezért cserébe szarba se nézi őket.

Jól fordítottam le?

2018. máj. 31. 08:40
 4/19 A kérdező kommentje:

"Amíg megvan a pénze kevesebb emberből "


Azon már túlvagyunk. Már nem először vertek rá kötbért a cégre mert nem teljesített időben.

Az emberhiány már rég forintosítható veszteség.

2018. máj. 31. 08:41
 5/19 anonim ***** válasza:
Akiről beszélsz a cég tulajdonosa vagy ő is egy alkalmazott főnök beosztásban?
2018. máj. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
44%
Így van. Nincs rászorulva, hogy ezt csinálja, hiszen ő a főnök, úgyse rúgják ki. Kényelmesebb neki egész nap ülni az irodában.
2018. máj. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%
Lehet, hogy gyagyás vagyok, de én sokkal jobban értékelem, tisztelem azt a vezetőt (és nem főnököt!), aki "lealacsonyodik" a mi "szintünkre", beáll, ha mennie kell a termelés. Sajnos, akarva-akaratlan, lenézem a kívülről dirigáló, dologtalan, erőfitogtató főnököt.
2018. máj. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A vezető beosztás nem annyiból áll, hogy ott vagy és sétálgatsz. Ha ő a te munkád végzi, akkor ki fogja csinálni az övét?
2018. máj. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Neki más a felelősségi köre, mint nektek. Jó, hogy nem áll be, akkor ki felügyelné a munkát helyette?
2018. máj. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%
Kamutroll napi vergődése, szar életed lehet ha hetente változik a munkahelyed
2018. máj. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!