Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti nem undorodtok ettől a sok...

Ti nem undorodtok ettől a sok mű-embertől, akik a munkaiparban vannak?

Figyelt kérdés
Értem én, munka, így, munka úgy, az a lényeg, hogy cég, káefté, minden. Így haladunk előre, de nem undorító kicsit ez a sok műmosoly? Ez a sok hazudozás? Rendben, célokat elérő izébizé, de attól még céghelységen belül amit leművelnek ezek egymással és azon kívül meg csak annyiról tudnak beszélni, hogy ki milyet bulizott hétvégén és család és milyen idő van kint... de persze legyél pozitív, mert akkor mindenki jól jár. Csak a főnök lehet idegbeteg. Nem is ennyi a probléma. Mivel különb ez az egész, ahogy élünk, mint a telejósda tévé? Ugyanaz a hazugságtömkeleg. Ki érzi jól magát ebben? A folyamatosan vigyorgó kis céges felsz*pócskák is egyre elmebetegebbek. engem inkább taszít ez az egész és rosszul vagyok és egyre érzem, ahogy romlok tőle.

2018. jún. 10. 09:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a munkaügyes kamukérdező agyvérzést kapott a sok kamu munka miatti idegeskedéstől, azért ír így...
2018. jún. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
off: lemaradtam vmiről? ki az a munkaügyis kérdező?
2018. jún. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
64%
12: Egy troll, aki teleszemeteli a kategóriát mindenféle, lehetetlen kamusztorival.
2018. jún. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!