Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinálnátok az én helyemben?

Mit csinálnátok az én helyemben?

Figyelt kérdés
A munka jellegét direkt nem írom le. Nem akarom hogy ráismerjenek. A lényeg. Elkezdtem dolgozni egy helyen. Egy hete vagyok ott. Mivel egész napos a meló így kerestek váltótársat. Aki amúgy is kell. Nehezen találtak minket. Jött az új kolléga. Mindent megmutattam neki. Megkérdezte mikor jöhet. Felváltva mondom. Ő kijelentette egymás után két napot. Ráhagytam inkább mert nem akartam vitatkozni. Most a főnök felhívott hogy a munkaruhámat és egy másik eszközömet otthagytam-e. Mert akkor a társam használhatná. Az egyiket hagytam ott. A másikat nem mert azt ki kellett fizetnem. Egy hét után kiábrándultam ebből az egészből.
2018. jún. 13. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi van?

közös nadrágot kell hordani? Vagy mi is a problémád igazából?

2018. jún. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nadrágról! Kettő olyan amit nem higiénikus hordani. Ráadásul ezeket én vettem a főnöktöl. Megtaláltam a számlát. Majd felhívtam hogy mást is én fizettem amit oda akar adni neki és gúnyosan beszélt
2018. jún. 13. 13:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Első az, hogy bármiről is legyen szó, nem hordjuk a munkaruhát egymás után. Ha meg meg is vetted, akkor más mi jogon használná? Vegyen ő is egyet. Nem is értem ilyen hogyan történhet. Megmondanám a kedves munkatársamnak, hogy beszéljen a főnökkel és vegyen ő is egyet.
2018. jún. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Mivel egész napos a meló"

Na már ez kicsapta a biztosítékot.


Fizet ezért nettó 2-300at ? mert-ha nem akkor ott hagynám.

2018. jún. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak olyan helyek akik keveset fizetnek, de nem pofátlanok és vannak olyanok akik a kevésnél épp egy kicsivel fizetnek többet és rém pofátlanok.

Nemrég jártam valahol, munkaruha biztosítva nem, cafeteria nem, helybeni étkezés nem (miközben "étkezde"), bejelentés félig meddig, hétvégén szabad dolgozni 10-12 isten tudja hány órákat, heti 6 munkanap, hátha te egy ilyen helyen dolgozol 100-110ért akkor sürgősen lécelj le.

2018. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Engem az bánt a legjobban ahogyan ma beszélt velem és amilyen stílusban. Mikor felhívtam nem kicsit volt bunkó. Visszahívás helyett smst írt. Így hogy ketten vagyunk feleződött a pénz.
2018. jún. 13. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!