Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti szoktatok bemenni a férjete...

Ti szoktatok bemenni a férjetekhez a gyerekkel ebédelni az irodai ebédlöbe? Hogy együtt legyetek?

Figyelt kérdés

Mert én heti többször megyek de az iroda házban az étkezőben kivették a gyerek székeket.. az etetőszéket. Panaszt tettem és nekik állt fejjebb, hogy idézem "ez egy munkavállalói étterem"... pedig szoktak mások is be ülni csak úgy. Ezek után ne is menjek? Olyan mérges vagyok


27hkm, 2 éves lány


2018. jún. 14. 18:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Most munkavállalói vagy nem.

Ha az, semmi keresnivalód nincs ott gyerekkel.

Amúgy nem, nem lógok a férjemen egész nap.

2018. jún. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De akkor miért volt bent etető szék :) gyerekek nem munkavállalók érted...
2018. jún. 14. 18:52
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Soha eszembe sem jutott volna bemenni
2018. jún. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem megyek, ez tök gáz szerintem. Olyan volt mikor egymáshoz közel dolgoztunk , hogy kimentünk valahova együtt kajálni, de gyerekkel bevonulni a férj munkahelyére ??? :O
2018. jún. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Egy nagy irodaház aljában egy étterem.. mások is mennek, csak innentől nem tehetem etetőszékbe,de ez egy elég egyértelmű utalás azért.. tényleg bárki bemehet
2018. jún. 14. 18:54
 6/18 A kérdező kommentje:
meg a mások nézése, ha sír.. mintha a kismamák ellen lenne minden
2018. jún. 14. 18:55
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ellenükre a kismamák meg gondolom a gyerekek se, csak nyilván kussba megkajálnának, nem más visító gyerekét hallgatnák. Lehet, hogy ezért sincs bent etetőszék már...
2018. jún. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Kivitték a székeket, mert zavarták vagy az étterem vagy az iroda dolgozóit a gyerekek. Nem minden hely gyerekbarát, ezt el kell fogadni. Menjetek esetleg máshova enni, ha a férjed is szereti, hogy bejártok.
2018. jún. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi élettársak vagyunk, még nincs gyerek, de soha nem megyek be a párom munkahelyére, hogy együtt ebédeljünk. Ahogy a párom sem jön be az én munkahelyemre.


Mondjuk lehet, hogy kicsit morcos lennék én is, ha az ebédszünetben kisgyerekeket, idegeneket kellene kerülgetnem a munkahelyemen az étkezőbe. Ez nem a kismamák, gyerekek ellen van, hanem egyszerűen nincs keresnivalótok a férjed munkahelyén.

Menjen ki valahova a férjed (ha bárki ki be mászkálhat gondolom megteheti) és ebédeljetek ott együtt, ha nektek fontos a közös ebéd.

2018. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"nekik állt felljebb" - te meg kinek képzeled magad? Ez egy munkahely, nem kávéház. Örülj, hogy beenegdnek. Sok munkahelyre be sem mehetsz, ha nem ott dolgozol.

Le kéne szállnod a földre.

2018. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!