Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az IT területen általában...

Az IT területen általában miért dolgozik annyi igénytelen ember?

Figyelt kérdés

Legalábbis a diplomás munkahelyeket tekintve, szerintem itt dolgozik a legtöbb igénytelen ember.


Engem meg mindenféle "piperkőcnek" meg elitistának tartanak a kollégák, holott nem a szoláriumba meg manikűröshöz járó férfi vagyok, csak náluk az én szintem már "piperkőc".


A kollégákat körülbelül így tudnám leírni, túl nagy vagy túl kicsi pólók, farmerek, állandóan gyűrött, vasalatlan ingek, max aki még mama hotelban lakik, annak anyuka kivasalja, nagyon slamposan öltözködnek.

Továbbá, a személyi higiénia is probléma, nem fürdenek naponta, többüknek van egy "bukéja".Aztán, említhetném egyeseknél a zsíros vagy korpás hajat, ma már 1000 féle kozmetikum van ellene elérhető árakon.

Néha azon gondolkodok,hogy kézfertőtlenítőt viszek be az irodába.



Pedig, ezen a területen a magyar viszonyokhoz képest megfizetik az embereket,köztünk senki sem keres nettó 300 alatt, sőt közelebb van már a 4-hez.


2018. jún. 17. 09:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
peidg ez a sztár gyakoris szakma, utána szorosan a burkolók. Na ők milyenek lehetnek?:DD
2022. máj. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
55%
MIndenki élje az életét a belátása szerint. Abban sincs semmi, hogyha egy férfi szolizik, én is szolizom, pasiként és szeretem a márkás, jó cuccokat és igényes vagyok, illetve ha valakit kielégít, hogy stílustalan, slampos, az meg az ő dolga. Én férfiként sosem vizslatom a kollégáimat, pedig mi mind pasik vagyunk. Ha valaki büdös vagy ordenárén böfög, fingik stb, attól jogos az elhatárolódás, de az öltözet, hajviselek oda is vissza is mindegy.
2022. máj. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!