Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkatársam látta a meztelen...

A munkatársam látta a meztelen képeket a telefonomon, amiket a páromnak küldtem magamról, mit tehetek ellene, szóljak a feletteseinknek?

Figyelt kérdés
Hónapok óta heccel azzal, hogy látta a képeimet, de nem hittem el, mivel minden ilyet letöröltem a telefonomról. Mindig mondtam neki, hogy álljon le ezzel és hagyjon inkább békén. Most megint elkezdte, és mondtam neki, hogy akkor mutassa meg, hol látta, ha annyira biztos benne. Erre a párommal folytatott Messengeres beszélgetésnél visszatekerte a képeket, és mondta, hogy "Tessék, itt vannak." Úgy emlékeztem, onnan is kitöröltem, de úgy látszik, tévedtem. Elég kellemetlennek érzem ezt, úgy érzem megalázott. Valószínűleg tényleg látta régebben is, mert rögtön tudta, hol keresse. A képek másfél éve készültek, és az arcom nem látszik rajtuk.

2018. jún. 22. 11:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%
Ha valaki a telefonomhoz nyúlna, én kapásból jelenteném. Nem is azt mondom, hogy verekedéssel kell megoldani.
2018. jún. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Am jók ezek a szexinek szánt fotók, mert rendszerint semmit nem érsz el vele, (úgy értem, ha már látott a párod meztelenül, akkor onnantól rohadt felesleges a fotó) viszont előbb-utöbb valószínűleg olyan is meglátja, akinek sohasem akartad volna megmutatni.
2018. jún. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%

Legközelebb ha fujja, és emlegeti folyanatosan mond meg neki: és akkor mi van? ha ennyire érdekelnek a mesztelen emberek,menj és nézegesd a múzeumba a festményeket,ott még lehet pasit is fogsz látni.


Talán ezzel kicsit zavarba tudod hozni,

És leáll ha látja,hogy nem tud téged ezzel megszégyeníteni,vagy zavarba hozni.


Velem egyszer megesett,hogy leugrottam egy ugró deszkáról,és leesett a bugyim,meg a melltartóm. Ráadásúl átlátszó volt a víz teljesen,igy mindenki rajtam röhögött,és késöbb pár pasas beszólt a strandon,hogy: szép volt a segged.

Erre én: akkor miért nem festitek le?

Erre meg már nem tudtak mit mondani.


A te helyzeted elég kínos,de ha ilyen gyerekes,akkor elég egy magabiztos visszaszólásal elintézni.

Nem kell sértő csak hogy zavarba jöjjön.

2018. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem, hogy mikor volt utoljára, hogy nem használtam képernyőzárat a telómon. Manapság már szinte ki sem lehet ezeket kapcsolni, kötelező valamelyiknek a használata. Ne nevettess a főnöknek mit mondanál? Alázd meg te is: Húzd be a budiba, vedd el a gatyáját és vidd el.
2018. jún. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
89%

Törölni... XD

Nem lehet semmit törölni. Nem nézünk híreket?


CNN-en mutatták, facebookon hol lehet letölteni, milyen adatokat tárolnak rólad. Megnéztem, negyedórán át töltötte a több gigás zipfájl-t, MINDEN ott van. Ha most beírom, hogy a kedvenc filmem a Babar, majd törlöm, ugyanúgy ott lesz felsorolva. Csak a facebookot kell feltörni hozzá.


De legyetek továbbra is hülyék, a lényeg, hogy a pasitok megkapja a ribis képeket.

Az internet örök. Amit messengeren - az interneten - küldesz, mind örök és törölhetetlen. A telcsiről törölheted, de a netről, a felhőből nem. És ha elküldöd, mindenkié.

2018. jún. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Na már megint a kettős mérce.. mert aki PÁRJÁNAK képeket küld az ribi?!

Magánügy. Nem idegen férfiaknak mutogatja magát.

A másik meg,már ne haragudj de HOGY KERÜL a MUNKATÁRSAD (!) kezébe a telefonod és a pároddal való MESSENGER beszélgetés??? Nem érzed hogy ezzel gond van? És mért is nincs lekódolva?

Még a barátnőim kezébe se adom a telefonom,nemhogy a munkatársaméba,és mi a francot keres a privát üzeneteimben?!

Ne hagyd már magad...

2018. jún. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
53%

A kép ribis. És tényleg értelmetlen. Ha látott, képzeljen el.


És mondom, bármi, amit interneten küldesz, nem csak annak megy, akinek küldöd.

2018. jún. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Istenem, de életképtelen vagy. Komolyan hagyod, hogy hozzányúljon bárku a telefonodhoz?
2018. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzet nekem is volt igaz nekem a kép albumok között nézte végig ott az arcunk is látszott de nem szenyózott.36N
2018. jún. 27. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!