Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan, hogy "kötelező"...

Van olyan, hogy "kötelező" munkahelyi buli?

Figyelt kérdés
Egy ismerősnek ez lesz,de nagyon nincs kedve elmenni,rossz időszaka van. Nem akarok hülyeséget mondani neki míg nem tudok sokat a dologról,de nem hiszem,hogy ezért seggelés járna,hogy nem megy el. Tudtommal nem kötelezhetnek senkit egy bulira..
2018. jún. 23. 11:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ja bocs.


Még annyit akartam ha meg munkaidőben van, bennt a cégnél, akkor simán elmondod hogy fontos email-t vársz és ülsz a gép mellett, ahol meg a helyzet van oda nem tudsz elmenni, mert várod a levelet, ennyi.

2018. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
81%

10: A korábban lelépőt is ugyanúgy belevehetik a leépítéskor elbocsátandók közé. Ha meg mindenki végig jelen van, akkor meg pofa alapján vagy pedig hogy mennyire volt oldott a partin.

De ez amúgy önmagában mekkora degeneráltság: Van egy alkalmazott, aki maximálisan elvégzi a munkáját, talán még azontúl is, szinte két embert kitesz a teljesítménye. De leépítéskor elküldjük, mert nem jár a munkahelyi partikra. Talán részben ennek a gondolkodásmódnak is köszönhető, ahol az ország tart munkaügyileg.

2018. jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Soha egy ilyen bulira nem mentem el,de nem rúgtak ki miatta. Én léptem ki :D

Nem kötelező menni csak ha megfizetik. A szabadidőmmel én rendelkezem, és nem vagyok hajlandó kétbites sakálrészeg kollégákkal partizni akik vagy kivetkőzve magukból sugárba hánynak vagy az aktuális Gizikét verik partyba a wc-ben.

2018. jún. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!