Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valakit visszarendelnek...

Ha valakit visszarendelnek szabadságról és nem megy vissza és kirúgják azzal mit oldottak meg?

Figyelt kérdés

Ha valakinek kiadják a nagy nyári szabiját azt a szaros 2 hetet, de akkora emberhiány van hogy mégis berendelik a szabiról és az illető nem megy vissza akkor se, erre ki akarják rúgni-akkor ezzel mit érnek el?

Van egy hely ahol nagyon kevés az ember (ennek is megvan az oka... pénz hogy mást ne mondjak). Valaki elmegy szabira egy másik elmegy váratlanul (khm... persze) betegállományba és máris omlik az egész. Nincs ember. Erre visszarendelnék szabiról az embert hogy legyen munkaerő, de az nem megy.

Erre fenyegetik hogy kirúgják de akkor se megy.

Kérdésem: mennyire reális a kirúgás veszélye? Mert annyira nincs elég ember hogy ha kirúg még valakit akkor a cég csak saját maga alatt vágja a fát...

Ki mit gondol erről?


Ja a válaszban kérem mellőzzük a nagy okosságot hogy szabiról senkit se lehet visszarendelni. Hogyne lehetne. Lehet, de ha nem lehetne ez a cég akkor is megteszi.Mint az élet mutatja.


2018. júl. 2. 09:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
44%
10: Hagyd már rá a trollt! Erre majd mindjárt írja, hogy "Azt ha megfenyeget, hogy kirúg, ha nem megyek haza, mi a fenét csináljak? Ha hajléktalanná válok, mehetek majd lakni hozzád?". Semmi válasz nem jó neki.
2018. júl. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
77%

Nem úgy volt még két-három napja, hogy a Balázska Bt.-nél nincs nyári leállás és a szabadságokat sem adják ki?

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

2018. júl. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Ki kell fizetnie a téged ért kárt, akkor visszarendelhet.

Az más kérdés, hogy én akkor sem mennék vissza. Amúgy soha nem hallottam még ilyenről.

2018. júl. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Munkajogász mondta hogy ez tök mindennapos dolog, rengeteg munkaügyi per van emiatt.

Nem egy sosetörtént sosehallott dolog....

És persze igazad van, az ilyen esetek per ide vagy oda nyerés ide vagy oda úgyis állásvesztéssel jár majd.

Egy munkáltató se nézi el hogy szembemennek vele, ha meg még bíróság is képbe kerül akkor 100% hogy kivágnak.

De ez nem egy extra történet ez egy mindennapos semmi.



"Ki kell fizetnie a téged ért kárt, akkor visszarendelhet.


Az más kérdés, hogy én akkor sem mennék vissza. Amúgy soha nem hallottam még ilyenről."

2018. júl. 5. 09:43
 15/27 anonim ***** válasza:
60%
Jól van kamutroll, tudjuk, te droidcsicska módjára inkább bemész, és eltűrsz minden lehúzást, mert félted a sz*ros, kizsákmányoló állásodat, mert nem vagy képes mást keresni. Csoda, hogy a vécét megtanultad lehúzni magad után (ha egyáltalán).
2018. júl. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

"és eltűrsz minden lehúzást"



Újra ugyanoda lyukadunk ki újra és újra.

Akkor újra megkérdem : ha én beintek és nem viselem el a lehúzást akkor kivágnak-és ki ad új állást ? Majd te?


Újra és újra.

Senki se képes felfogni hogy megtehetem hogy felemelem a szavam-és mit érek el vele?

ELSŐ körben annyit hogy kivágnak. És akkor mire is mentem hogy "nem tűrtem"?

Mert az hogy állásom veszítsem soha semmiféle körülményke között nem képzelhető el. Olyan nincs hogy nekem innen el kelljen jönnöm, nem létezhet mert ugyan hova is mennék-a közmunkába?

Ezt senki a világon nem képes felfogni pedig olyan marha egyszerű.

2018. júl. 5. 13:31
 17/27 anonim ***** válasza:

Mert te egy életképtelen gyökér vagy, aki nuku erőfeszítést csinál a körülményei jobbá tétele érdekében.

És nem ezt, hanem azt nem fogjuk fel, hogy minek teszed fel a kérdéseidet, ha semmi válasz nem jó neked. Mégis mit vársz? Hogy majd páran megsajnálunk, összefogunk, és elmegyünk a munkahely elé bevárni a főnöködet, és majd jól befenyítjük?

2018. júl. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Erre persze már semmi válasz. Rád jellemző...
2018. júl. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

", ha semmi válasz nem jó neked. M"


Akkor újra leírom újra és újra de úgyse tudja senki felfogni... akármilyen válasz jó nekem akármilyen tanácsot elfogadok és követek. eyget kivéve.

Azt ami az állásom elvesztésével vagy akár csak annak kockázatával jár... tán ennyit sikerül felfogni?


Szóval azt ne mondja senki hogy hagyjam ott mert mégis uygan hova mennék a híd alá a közmunkába???

vagy hova? Hova kellek én ha innen el kell jöjjek? A világon sehova. Na ezért nem megyek ezért tűrök el bármit mert olyan nincs nem létezhet olyan hogy nekem innen el kelljen jönnöm. Olyan egyszerűen nincs.

Nincs.


Tán fel lehet fogni vagy magas?

2018. júl. 7. 12:57
 20/27 anonim ***** válasza:

Nem a 18-asomra válaszoltál. Abban leírtam egy eshetőséget. De azt innen senki nem fogja megtenni neked. Ehhez inkább a maffiával kell, hogy kapcsolatba lépj.

A másik mód, hogy valami kompromittáló fotót készítesz a főnöködröl, és ezáltal leváltatod őt. Na, ez nem jó ötlet?

2018. júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!