Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy mindíg...

Miért van az, hogy mindíg annál az asztalnál beszélgetnek a kollégák, amelyiknél éppen ülök?

Figyelt kérdés

Könnyű fizikai munkát végzek. Viszonylag laza, vagyis munka közben lehet beszélgetni.

Mindenkinek van egy szokott helye, de a munka néha úgy kívánja, hogy helyet változtassunk.

Nem vagyok egy nagy szószátyár, inkább a hangulatot és az emberek reakcióit figyelem. Megfigyeltem, hogy mindíg annál az asztalnál megy a duma, ahol én ülök. Tegnap pl. nem a szokott emberek között ültem, alig szóltak egymáshoz pár szót a műszak alatt, viszont azok akik közt voltam, végig dumálták, már majd szétment a fejem. Ma visszaültem, és a szokott társaságnak volt szóf.sása, a tegnapi asztal meg szinte hallgatott.

Nem ez volt az első ilyen eset, máskor is megfigyeltem már ezt.


2018. júl. 6. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azért beszélgettek többet, mert ott voltál. Nem mindig van olyan hangulatuk, hogy beszélgessenek, aztán ezt bepótolják.
2018. júl. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, nem ez volt az első ilyen eset.
2018. júl. 7. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Titokban kedvelnek téged, és így szeretnének bevágódni nálad, hogy produkálják magukat neked. Akár saját magukról beszélnek, vagy egy szituációról, másik emberről mondanak véleményt, szeretnének bemutatkozni neked, hogy lásd meg, milyen emberek is ők. :D

Másra nem tudok gondolni.

2018. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ma is ez volt?
2018. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!