Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elvárás egy diplomás, komolyab...

Elvárás egy diplomás, komolyabb pozícióban lévő nőtől, hogy sminkben jelenjen meg a munkahelyén?

Figyelt kérdés
2018. júl. 7. 23:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Helló!


Mint minden embertől, egy nőtől is elvárható, hogy társadalmi pozíciójának megfelelően jelenjen meg. Fokozottan vonatkozik ez a munkahelyre, rendezvényekre.

Elborzadok minden olyan - pozicionált - embertől, aki pecsétes ruhában, rendezetlen hajjal, "lelakott" kinézettel, ápolatlan fogakkal, ... látok.

Sajnos ez a mai kor eredménye: Semmi sem számít egy ember megítélésénél, csak a pénztárcája, anyagi javai.

Üdv.

2018. júl. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Mézga Krisztina ***** válasza:
0%
Összegezzünk: nem elvárás, hogy sminkben jelenjen meg egy nő, függetlenül a végzettségétől vagy a pozíciójától. Az elvárás mindenkitől, hogy tiszta, ápolt, ízléses legyen. Objektíven tudja megítélni, hogy a személyiségéhez mi illik, mi harmonizál vele. Manapság - főleg egy vezetőnek - bármikor elérhető, hogy ízléses - hangsúlyozom, ízléses! - kozmentikai tetoválást csináltasson, és akkor mindig tökéletesen néz ki.
2018. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mivan ,nem megy a tetkószalonod Mézga? :D
2018. júl. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Mézga Krisztina ***** válasza:
😂😂😂Sajna! Nincs tetkószalonom. Csak kisgyerekkorom óta qva erős pluszos (ma már +9,5-ös) szemüvegem, ami miatt nem tudtam/om rendesen sminkelni magam. Max ki tudtam volna szúrni a szemem, esetleg. Ezért még a legelején, kb. húsz éve megcsináltattam a tetoválást Ilcsi mama szalonjában. Azóta meg frissítek. Miután van tapasztalatom, ezért ajánlom mindenkinek. Azt viszont előre kell bocsátanom: bizony, fáj. Hol jobban, hol kevésbé...
2018. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!