Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tegyem túl magam azon...

Hogyan tegyem túl magam azon hogy az első munkahelyemről 1 hét után kirugtak?

Figyelt kérdés
Pályakezdő vagyok és elvileg semmi rosszat nem csináltam csak lassú vagyok. Emiatt ma kirugtak. Nem tudom ez nekem nagyon szarul esett. Olyan mintha elkönyveltek volna egy tehetségtelen idiótának. Miközben annyit nem segítettek a munkámban hogy megmondják mit hol merre keressek és mik a határidők.

2018. júl. 12. 19:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Engem is ezèrt rúgtak ki, 3 nap után.
2018. aug. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Napjainkban a munkaerőpiacon az a hozzáállás van hogy ha pályakezdő vagy, akkor "Ez ne nyúljon semmihez még fiatal, úgy sem ért hozzá", ha öreg vagy, akkor "Ez már öreg, úgy se ért hozzá", ha középkorú és családos, akkor "Ezt úgy is lefoglalja a családja, nem bírná ellátni a munkáját". Szóval mindenkit el tudnak küldeni valamiért.
2018. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezért tart itt ez az ország.
2018. aug. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!